Pomimo tego, że kalendarzowe lato już dawno się z nami pożegnało, to ciepłe promienie słońca wciąż nas rozpieszczają, a kolorowe liście spokojnie opadają na nasze głowy. Nadeszła jesień, a wraz z nią smutne przemyślenia wielu z nas: „to już koniec wylegiwania się w ogrodzie”, „czas pożegnać się z kąpielami na świeżym powietrzu i czekać aż do kolejnego lata”. My pragniemy udowodnić Wam, że nie wszystko jest stracone! Jesień i zima to nie powód do tego, by zamykać się w czterech ścianach!

 

SPA ogrodowe – relaksacyjna kąpiel o każdej porze roku

SPA ogrodowe to prawdziwy hit ostatnich lat. Zwolennicy wanien ogrodowych zaznaczają, że jest to świetny patent na to, by móc cieszyć się kąpielą i przyjemnymi bąbelkami o każdej porze dnia i nocy, latem i zimą. Na uwagę zasługuje z pewnością atrakcyjny design SPA, niezwykła funkcjonalność, pojemność (te większe modele są w stanie pomieścić równocześnie nawet 5-6 osób), a także znakomita konstrukcja. I na tym ostatnim podpunkcie pragniemy się zatrzymać.

 

Potrójna izolacja wanien ogrodowych Wellis

By móc korzystać z kąpieli w SPA ogrodowym zimową porą, musimy pamiętać o tym, by nasz sprzęt posiadał odpowiednią izolację. Jak sami doskonale wiecie, temperatura powietrza na zewnątrz spada czasem do bardzo niskich wartości, a nikt z nas nie chciałby przecież marznąć podczas relaksu w wannie.

Wellis, znana marka wanien ogrodowych SPA, postanowiła wyjść naprzeciwko potrzebom klientów i w swoich modelach zastosowała spektakularną nowość – potrójną izolację „refleksyjną termalną barierę" (RTB – Reflective Thermal Barrier). Jej zadaniem jest wykorzystanie dodatkowych zysków cieplnych z wanny – zbiera energię cieplną i odbija ją z powrotem do rurociągu i szkieletu basenu ogrodowego SPA. W ten sposób zimne powietrze z zewnątrz jest skutecznie zatrzymywane, a my możemy cieszyć się ciepłą i przyjemną kąpielą na powietrzu zimową porą.

Potrójna izolacja to zupełnie nowe rozwiązanie stosowane w wannach ogrodowych. Zdecydowana większość producentów używa tradycyjnej izolacji w postaci pianki w rozpryskiwaczu lub stosują technologie termoizolacyjne pod schody. My radzimy pójść o krok w przód i poddać się innowacyjności! :)

 

A oto kilka naszych propozycji basenów ogrodowych SPA, które pozwolą się w pełni zrelaksować, wypocząć i naładować baterie w chłodne, zimowe dni.

 

1. Okrągła wanna ogrodowa SPA Wellis Moon

Na początek bierzemy na tapetę ekskluzywną wannę ogrodową SPA z hydromasażem Moon, która – podobnie jak dwie kolejne pozycje – należy do wyjątkowej kolekcji MyLineSpa. Charakteryzuje ją ergonomiczny kształt i rozmiar, a dodatkowym atutem jest możliwość pomieszczenia aż 5 osób, w tym czterech dorosłych. Gwarantuje przyjemne ciepło i możliwość zażywania rehabilitacyjnych masaży w obrębie całego ciała.

 Wanna ogrodowa z hydromasażem MyLineSpa Moon

 

 

2. Lecznicza wanna z hydromasażem Wellis Venus

Kolejna propozycja to kwadratowe SPA ogrodowe z potrójną izolacją Venus, do którego z powodzeniem wejdzie 6 osób – pięć w pozycji siedzącej, a jedna w pozycji leżącej. W wannie ogrodowej Wellis Venus zastosowano dysze gwarantujące komfortowy masaż ramion i szyi, dysze myHIP do masażu okolic talii i bioder, jak również technologię MySEAT, która redukuje bóle kręgosłupa.

Relaksacyjne jacuzzi ogrodowe z hydromasażem Venus 

 

3. Nieduże SPA ogrodowe z silnym hydromasażem Wellis Mars

Na koniec trzecia propozycja marki Wellis – wanna ogrodowa SPA Mars, do której wchodzą trzy osoby. Jej głównym atutem jest kompaktowy rozmiar, dzięki czemu świetnie prezentuje się w każdym, nawet niedużym ogrodzie lub na tarasie. W wannie zastosowano 37 dysz, które w znakomity sposób odprężą i rozmasują całe ciało. Wszystkie trzy wanny marki Wellis wyposażono w potrójną izolację, w związku z czym nie musimy się obawiać o użytkowanie ich zimą.

Kompaktowe jacuzzi z hydromasażem Mars z serii MyLineSpa 

 

Na koniec przedstawiamy dwie alternatywne opcje dla tych, którzy pragną nieco mniejszym kosztem móc cieszyć się leczniczymi kąpielami w wannie ogrodowej – zarówno latem, jak i zimową porą.

 

4. Drewniane SPA ogrodowe marki Dreamland

Solidnie wykonane SPA ogrodowe opalane drewnem, wykonane z drewna świerkowego. Optymalna średnica 190 cm, jak również wytrzymała konstrukcja sprawia, że w jednym momencie może z niego korzystać kilka osób, ciesząc się mile spędzonym czasem i mogąc się w pełni zrelaksować, a także hartować ciało.

Drewniane jacuzzi, opalane drewnem

 

5. Nowoczesne SPA ogrodowe z wkładem z włókna szklanego

SPA ogrodowe dużych rozmiarów, zachwycające najwyższą jakością wykonania, doskonałą funkcjonalnością, dużą pojemnością (może pomieścić 5 osób, w tym cztery w pozycji siedzącej), a także solidną konstrukcją. Wykonane zostało z wysokogatunkowego włókna szklanego w kolorze niebieskim lub zielonym, co dodaje mu jeszcze bardziej nowoczesnego charakteru.

Duże jacuzzi ogrodowe z wkładem z włókna szklanego 6. Wysokiej klasy SPA ogrodowe z hydromasażem i piecem na drewno

Na koniec jeszcze jedno ciekawe rozwiązanie marki Dreamland – stylowe SPA ogrodowe z hydromasażem, które wyposażono w piec na drewno. Produkt wykonany z wytrzymałego drewna modrzewiowego o podwyższonym poziomie trwałości. SPA rewelacyjnie sprawdza się przede wszystkim zimową porą, pozwalając na pełne rozluźnienie ciała po ciężkim dniu w pracy, natomiast para wodna unosząca się z wody korzystnie wpłynie na nasze ciało i samopoczucie.

 

Atrakcyjne jacuzzi ogrodowe z hydromasażem i piecem na drewno 

 

 


A co Wy sądzicie na temat relaksacyjnych kąpieli w SPA ogrodowym – nie tylko latem, ale także zimową porą? Dajecie się skusić? A może rozważać zakup wanny ogrodowej? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całym cyklem artykułów poświęconych wannom ogrodowym SPA:

1. Instalacja SPA ogrodowego – na co zwrócić uwagę?

2. Najlepszej jakości SPA z silnym i mocnym hydromasażem

3. SPA ogrodowe z hydromasażem marki Wellis, renomowanego producenta europejskiego

4. Wpływ SPA ogrodowego z hydromasażem na samopoczucie i ból w plecach

5. Jakie SPA z hydromasażem wybrać tak, żeby nie stracić?

6. Jakie sauny, SPA, balie ogrodowe wybrać?

7. Wpływ balii drewnianych na nasze zdrowie i samopoczucie

 

 


Dla miłośników nowinek technologicznych przygotowaliśmy także specjalną ofertę pierwszych w Polsce SPA ogrodowych z potrójną izolacją, energooszczędnych i wyposażonych w silny hydromasaż: 

1. SPA ogrodowe Eva

2. SPA ogrodowe Adam

3. SPA ogrodowe Ibiza