Sklep ePraktyk.pl

Gazetniki

Brak produktów spełniających kryteria.

Gazetniki dekoracyjne: kosze, pojemniki, stojaki na gazety

Porządek w mieszkaniu to podstawa elegancji i gwarancja dobrego samopoczucia domowników. Atrakcyjne wizualnie, pasujące do każdego pomieszczenia gazetniki, pomagają w zachowaniu niezaburzonego ładu. Mogą pomieścić prasę codzienną, pojedyncze kartki, a nawet niektóre książki. W razie potrzeby, nadadzą się do przechowania innych, drobnych przedmiotów. Świetnie wkomponują się w wystrój salonu, ale z powodzeniem można je też ustawić w kącie kuchni, przedpokoju, a nawet w sypialni. Co więcej, nowoczesne gazetniki to cenny element wyposażenia lokali komercyjnych. Postawione w poczekalni, biurze czy restauracji, będą użyteczne nie tylko dla właściciela, ale również dla jego gości.

Estetyczny i funkcjonalny dodatek
Stojaki na gazety to szansa na zachowanie porządku i przechowywanie prasy w jednym, stałym miejscu. Ich przemyślane profilowanie sprawia, że kartki nie ulegają zginaniu i nawet po długotrwałym przechowywaniu, gazety nadal wyglądają schludnie. W zależności od rozmiaru, gazetniki mogą pomieścić w sobie od kilku do nawet kilkunastu czasopism. Poza tym, że stojaki na prasę pozwalają podkreślić estetykę pomieszczenia, gromadząc gazety w jednym punkcie, to same w sobie także mogą być traktowane jako oryginalna ozdoba. Z pewnością będą atrakcyjnym dopełnieniem wystroju. Wszystkie zostały zaprojektowane w taki sposób, by bez problemu pasować do każdego typu umeblowania. Jednocześnie, zupełnie odmienne modele i rozmaita kolorystyka, pozwalają dopasować je do indywidualnego gustu nabywcy.

Solidność i elegancki design
Dostępne są różne modele gazetników, co pozwala wybrać ten, którego fason najlepiej będzie odnajdował się w aranżacji konkretnego pomieszczenia. Zarówno minimalistyczne, ażurowe gazetniki stalowe, jak i nowoczesne stojaki, których szkielet został uzupełniony elegancką, wytrzymałą tkaniną syntetyczną, estetycznie wpasują się do wnętrz utrzymanych w dowolnej stylistyce. Uniwersalny design sprawia, że dobrze wyglądają w wystroju stricte modernistycznym, ale będą też gustownie prezentowały się w typowo klasycznych wnętrzach. Bez względu na model gazetnika, wszystkie charakteryzują się ponadprzeciętną trwałością, za którą opowiada wysokiej jakości stal nierdzewna lub chromowa. Dodatki z tkaniny występują w kilku odmianach kolorystycznych.