Sklep ePraktyk.pl

Gazetniki

Siatka  Lista 

GAZETNIK, CZERWONY

GAZETNIK, CZERWONY

350,90 zł
GAZETNIK, ZIELONY

GAZETNIK, ZIELONY

350,90 zł
GAZETNIK, CZARNY

GAZETNIK, CZARNY

350,90 zł
GAZETNIK, MOKKA

GAZETNIK, MOKKA

350,90 zł
GAZETNIK Blomus

GAZETNIK Blomus

251,90 zł
GAZETNIK

GAZETNIK

284,90 zł
GAZETNIK, MATOWY

GAZETNIK, MATOWY

1 098,90 zł

Siatka  Lista 

Gazetniki dekoracyjne: kosze, pojemniki, stojaki na gazety

Porządek w mieszkaniu to podstawa elegancji i gwarancja dobrego samopoczucia domowników. Atrakcyjne wizualnie, pasujące do każdego pomieszczenia gazetniki, pomagają w zachowaniu niezaburzonego ładu. Mogą pomieścić prasę codzienną, pojedyncze kartki, a nawet niektóre książki. W razie potrzeby, nadadzą się do przechowania innych, drobnych przedmiotów. Świetnie wkomponują się w wystrój salonu, ale z powodzeniem można je też ustawić w kącie kuchni, przedpokoju, a nawet w sypialni. Co więcej, nowoczesne gazetniki to cenny element wyposażenia lokali komercyjnych. Postawione w poczekalni, biurze czy restauracji, będą użyteczne nie tylko dla właściciela, ale również dla jego gości.

Estetyczny i funkcjonalny dodatek
Stojaki na gazety to szansa na zachowanie porządku i przechowywanie prasy w jednym, stałym miejscu. Ich przemyślane profilowanie sprawia, że kartki nie ulegają zginaniu i nawet po długotrwałym przechowywaniu, gazety nadal wyglądają schludnie. W zależności od rozmiaru, gazetniki mogą pomieścić w sobie od kilku do nawet kilkunastu czasopism. Poza tym, że stojaki na prasę pozwalają podkreślić estetykę pomieszczenia, gromadząc gazety w jednym punkcie, to same w sobie także mogą być traktowane jako oryginalna ozdoba. Z pewnością będą atrakcyjnym dopełnieniem wystroju. Wszystkie zostały zaprojektowane w taki sposób, by bez problemu pasować do każdego typu umeblowania. Jednocześnie, zupełnie odmienne modele i rozmaita kolorystyka, pozwalają dopasować je do indywidualnego gustu nabywcy.

Solidność i elegancki design
Dostępne są różne modele gazetników, co pozwala wybrać ten, którego fason najlepiej będzie odnajdował się w aranżacji konkretnego pomieszczenia. Zarówno minimalistyczne, ażurowe gazetniki stalowe, jak i nowoczesne stojaki, których szkielet został uzupełniony elegancką, wytrzymałą tkaniną syntetyczną, estetycznie wpasują się do wnętrz utrzymanych w dowolnej stylistyce. Uniwersalny design sprawia, że dobrze wyglądają w wystroju stricte modernistycznym, ale będą też gustownie prezentowały się w typowo klasycznych wnętrzach. Bez względu na model gazetnika, wszystkie charakteryzują się ponadprzeciętną trwałością, za którą opowiada wysokiej jakości stal nierdzewna lub chromowa. Dodatki z tkaniny występują w kilku odmianach kolorystycznych.