Sklep ePraktyk.pl

Tablice magnetyczne

Brak produktów spełniających kryteria.

Tablice magnetyczne, klipsy, magnesy do domu

W każdym domu istnieje swoisty sposób przekazywania informacji. Najczęściej do tego typu informacji przystosowane są małe karteczki, na których zapisane są czynności do wykonania czy lista zakupów do zrealizowania. Jednakże karteczki mają to do siebie, ze często się gubią. Tymczasem każdy wie, że kuchnia jest sercem domu i jest tam sporo miejsca, gdzie można umieścić informacje dla innych domowników. Można w tym celu wykorzystać powierzchnię lodówki lub wolny kawałek ściany i umieścić na nich tablice magnetyczne. Dodatkowo dobrej jakości tablica magnetyczna ma estetyczny wygląd, który zachowa na długo. Informacje przypięte to tablicy informacyjnej na pewno zostaną zauważone przez osoby, do których wiadomość miała dotrzeć. 

              Rodzaje tablic magnetycznych?

          Tablica, gdzie umieszczamy wiadomości dla pozostałych domowników może także stanowić ozdobę naszych pomieszczeń. Dostępne tablice magnetyczne mogą charakteryzować się matową bądź błyszczącą powierzchnią. Tablice są wykonane ze stali nierdzewnej. 
Idealnie nadają się do takich pomieszczeń jak przedpokój, kuchnia czy pokój ucznia, ale także do biura czy klasy w szkole. Pozwala na fantazyjne przekazywanie wiadomości, stosowanie do tego kolorowych magnesików przytrzymujących informacje. Tablice mogą być przymocowane poziomo lub pionowo, dodatkowo są dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu można je dopasować do indywidualnych wnętrz.

      Oczywiście tablica magnetyczna może znaleźć zastosowanie także w innych sytuacjach, do których przeznaczy je użytkownik. Do takich tablic można zakupić zestawy magnesów, nawet w postaci uśmiechniętej buźki(lub wyrażającej inny nastrój). Tablica magnetyczna jest niezbędnym elementem wszelkich konferencji, spotkań biznesowych czy dodatkowych zajęć. Tablice magnetyczne są przede wszystkim łatwe w użytkowaniu. Tablica magnetyczna sprawdzi się w lokalach gastronomicznych, gdzie konieczna jest stała modyfikacja menu. Tablice informacyjne mogą być postawione w holu wielu budynków, aby informować o godzinach otwarcia i zamknięcia lub innych bieżących informacjach.

        Tablica magnetyczna jest także łatwa do utrzymania w czystości, gdyż wystarczy użyć suchej gąbki lub zwykłej chusteczki do jej przetarcia. Tablice magnetyczne umożliwiają odpowiednią organizację jak i pilnowanie wielu spraw w jednym czasie. Z jej pomocą na pewno zapanuje porządek w myślach jak i planach. Tablica magnetyczna sprawdzi się nawet w pokoju dla dzieci, gdzie może służyć do dostarczania rozrywki za pomocą trenowania kreatywności.

        Za pomocą tablic informacyjnych można zebrać wszystkie pomysły w jednym miejscu. Ponadto pozwoli zebrać potrzebne informacje, przyczepić odpowiednie informacje czy nawet potrzebne wydruki, a wszystko to w miejscu dostępnym dla odpowiednich osób. Tablice magnetyczne mogą być w dużym rozmiarze(nawet 200×100 cm) lub mniejszym(90×60 cm), które świetnie dopasują się do wnętrz naszych domów, biur czy innych pomieszczeń lub miejsc. Natomiast ich uniwersalny i estetyczny wygląd wkomponuje się w każde wnętrze.

       Tablice informacyjne są idealnym rozwiązaniem dla kreatywnych umysłów w celu rozpisania planu dnia, tworzenia kreatywnych map myśli, zapisywania pomysłów, wykonywania szkiców, umieszczania motywujących haseł, przyczepiania za pomocą magnesów wszelkich wycinków, notatek czy zdjęć. Tablicę magnetyczną można przekształcić w zabawkę dla dziecka poprzez dołączenie do niej kolorowych elementów. Taka tablica sprawdzi się także u osób studiujących, które muszą czasem połączyć studia z pracą i życiem rodzinnym. Tablica taka nie wymaga wiele miejsca ani dużych nakładów finansowych. Na tablicy można także przyczepić ozdoby świąteczne, co pomoże nadać pomieszczeniu odpowiedni nastrój. Wybór tablic magnetycznych jest naprawdę duży i każdy znajdzie coś dla siebie, aby służyła mu długo i funkcjonalnie. Tablice magnetyczne to obecnie idealne rozwiązanie wielu problemów i pogodzenie wielu planów w jednym miejscu. Tablice potrafią uporządkować nasze życie i właściwie je zaplanować. Z tych powodów warto zaopatrzyć się chociażby w małą tablicę, na której wypróbuje się możliwości planowania.