Sklep ePraktyk.pl

Wanny Ogrodowe

Siatka  Lista 

Spa Ogrodowe Eva z mocnym hydromasażem

Spa Ogrodowe Eva z mocnym hydromasażem

Special Price 37 900,00 zł

Normalna cena: 59 000,00 zł

-36%

Wanna z hydromasażem Adam 6 osobowa

Wanna z hydromasażem Adam 6 osobowa

Special Price 39 900,00 zł

Normalna cena: 65 000,00 zł

-39%

Dreamland SPA Ogrodowe

Dreamland SPA Ogrodowe

22 555,00 zł

Siatka  Lista 

Wanny z Hydromasażem Ogrodowe SPA Gdynia Port Sea Towers

Wanny ogrodowe (Gdynia Port Sea Towers) to nowoczesne urządzenie, które w doskonały sposób łączy w sobie prozdrowotne działanie wody z przyjemnością, którą oferuje sama kąpiel. Wanny ogrodowe SPA możemy wykorzystywać do całorocznego użytku zewnętrznego, co pozwala na niesamowity relaks dla ciała i duszy zarówno latem, jak i zimą w towarzystwie rodziny lub znajomych.

Wanny ogrodowe, które znajdziecie Państwo w ofercie sklepu ePraktyk.pl wykonane zostały z wysokogatunkowego drewna świerkowego lub cedru syberyjskiego, które odpowiadają nie tylko za niesamowite walory estetyczne, a także wyjątkową wytrzymałość i trwałość sprzętu.

W naszym asortymencie znaleźć można przede wszystkim produkty oferowane przez takich producentów jak Wellis lub Dreamland. Każdy z nich charakteryzuje wysoki poziom odporności na uszkodzenia mechaniczne, jak również niesamowitą wytrzymałość i trwałość. Co więcej, zaprojektowane zostały w taki sposób, by doskonale dopełniały nowoczesny wygląd naszych ogrodów i tarasów.