Sklep ePraktyk.pl

Parasolniki

Brak produktów spełniających kryteria.

Parasolniki: kosze, pojemniki i stojaki na parasole

Stylowe, nowoczesne parasolniki są bardzo potrzebne nie tylko wtedy, gdy na zewnątrz pada deszcz. Okazują się też interesującą ozdobą wnętrza. Zazwyczaj stawia się je w przedpokojach, ale wykorzystuje się je przecież także w biurach, sklepach, szatniach i poczekalniach. Chyba nikt nie lubi sytuacji, gdy po wejściu do jakiegoś lokalu, nie ma gdzie położyć mokrej parasolki. Na szczęście proste rozwiązania są najskuteczniejsze!

Stabilne i odporne na zniszczenia parasolniki to inwestycja na długie lata. Warto pomyśleć o modelach wykonanych z matowej stali nierdzewnej, ponieważ nie niszczy ich wilgoć i zachowują swój efektowny wygląd przez wiele lat. Te o modnym, minimalistycznym designie znakomicie wyglądają w nowoczesnych wnętrzach. Ich bezpretensjonalna elegancja dodaje klasy pomieszczeniu - stawiając taki parasolnik w przedpokoju lub w korytarzu, gospodarz udowadnia, że ma świetny gust.

Z pewnością stojaki na parasolki nie są tylko dodatkowym elementem wyposażenia wnętrz. Wiele osób uważa je za przedmiot, który jest w domu absolutnie niezbędny, zwłaszcza jeśli chce się zadbać o dobre przyjęcie gości. Trzeba również pamiętać o tym, że mokry parasol rozłożony na podłodze może ją po prostu zniszczyć. Zalany parkiet to coś, czego każda gospodyni chce przecież uniknąć! Parasolniki pozwalają zaoszczędzić nerwy i czas, który traci się na dodatkowe sprzątanie. Stojaki wyposażone w pełne dno, są tak skonstruowane, aby ułatwiać zbieranie ściekającej wody, dlatego są rozwiązaniem, dzięki któremu można uniknąć kłopotliwych niespodzianek. Te praktyczne produkty przydają się nie tylko w deszczowe dni, można bowiem przechowywać w nich także suche parasole. W razie nagłej zmiany pogody można sięgnąć po jeden z nich, bez zastanawiania się, gdzie się je ostatnio schowało.

Oszczędne w formie i pozbawione rzucających się w oczy elementów dekoracyjnych parasolniki różnią się detalami, które nadają im ostateczny charakter. Są to zazwyczaj niewielkie geometryczne wycięcia usytuowane w górnej części produktu, choć bywają też modele uatrakcyjnione wzorem na niemal całej swojej przestrzeni. Takie stojaki na parasolki są idealnym przykładem na to, że niewielkie elementy wyposażenia wnętrza mają naprawdę duży wpływ na to, jak prezentuje się całe pomieszczenie.