Sklep ePraktyk.pl
Kontakt odnośnie zamówień email info@epraktyk.pl lub Whats'app +48 530 737 841

Dekoracje ogrodowe

Siatka  Lista 

Oryginalny stelaż na hamak, stojaki na hamaki

Oryginalny stelaż na hamak, stojaki na hamaki

Special Price 449,00 zł

Normalna cena: 699,00 zł

-36%

Wanna z hydromasażem Adam 6 osobowa

Wanna z hydromasażem Adam 6 osobowa

Special Price 39 900,00 zł

Normalna cena: 65 000,00 zł

-39%

Siatka  Lista 

Dekoracje do ogrodu: pochodnie, latarnie, konewki

Nowoczesny ogród to już nie tylko piękne rośliny, drzewa i krzewy. Coraz częściej szczególna uwaga przykładana jest do dekoracji ogrodowych, które dopełniają jego wygląd. Wśród tych, które najlepiej podkreślą niepowtarzalny design każdego ogrodu znaleźć można przede wszystkim pochodnie, latarnie, świece, konewki, czy też karmniki dla zwierząt.

W bogatym asortymencie sklepu internetowego ePraktyk.pl znajdziecie zatem Państwo wysokiej klasy dekoracje ogrodowe - pochodnie, latarnie oraz konewki, które od pierwszego wejrzenia zachwycają wyglądem, funkcjonalnością i atrakcyjną ceną.

Pochodnie i lampiony to nietypowe rozwiązania jako oświetlenie naszego ogrodu po zmroku. Wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów (głównie drewna lub metalu), dzięki czemu służyć nam będą przez kolejne lata. Warto zwrócić uwagę na ich wygląd, który powinien być zgodny ze stylem, w którym projektujemy nasz ogród, jak również na funkcjonalność, dzięki czemu możemy cieszyć się przytulną atmosferą w ogrodzie o każdej porze roku.