Pogoda za oknem coraz brzydsza, słońca coraz mniej, a Ty marzysz o tym, by chociaż na moment zanurzyć się w ulubionym basenie ogrodowym i poczuć przyjemne bąbelki, które masują całe ciało. Zamiast planować relaks w ogrodzie, zastanawiasz się nad tym, jak przygotować SPA do zimy. Ale kto powiedział, że w zimie musisz rezygnować z kąpieli w wannach ogrodowych?

 

jacuzzi ogrodowe zimą

 

Śnieg + kąpiel w SPA ogrodowym = połączenie idealne!

Ciebie też przeszedł zimny dreszcz na myśli o kąpieli w ogrodzie zimą? Niepotrzebnie! Jeżeli w Twoim ogrodzie zainstalowane jest SPA całoroczne, to korzystaj z niego podczas każdej pogody – nawet gdy za oknem temperatury spadną dużo poniżej zera. W krajach skandynawskich wanny ogrodowe z hydromasażem używane są przede wszystkim zimą, a jedyne, co może nas odstraszyć, to rachunek za prąd o 10-20% wyższy, w zależności od użytkowania wanny.

 

kąpiel w jacuzzi w śniegu

 

Wyjazd, nieobecność w domu, brak prądu – co zrobić z basenem ogrodowym?

Planujesz dłuższy wyjazd, zabrakło w Twoim domu prądu, a może chcesz jednak zrezygnować z kąpieli w SPA przez pewien czas? Zadbaj o dokładne opróżnienie sprzętu, a następnie wylej wodę zarówno z wnętrza wanny, jak również ze wszystkich rurek i przewodów.  Na koniec nałóż specjalną pokrywę termiczną na wannę z hydromasażem, która zabezpieczy je przed zabrudzeniami. Widzisz, jakie to proste? :)

 

konserwacja jacuzzi ogrodowego

 

 


Bez względu na to, jaką decyzję podejmiesz – czy będziesz cieszyć się kąpielami w SPA zimą, czy też zrezygnujesz z jego użytkowania na pewien czas, zapoznaj się z ofertą naszych SPA ogrodowych, uważanych za jedne z najlepszych modeli na rynku: https://epraktyk.pl/akcesoria-ogrodowe/jacuzii-wanny-ogrodowe.html.