Stresujący, zabiegany dzień w pracy, leniwe po południe w ogrodzie lub walka z uporczywym bólem w krzyżach – każdy powód jest dobry, by zanurzyć się w SPA ogrodowym wypełnionym przyjemnie ciepłą wodą. Wystarczy zamontować taki sprzęt w swoim ogrodzie lub na tarasie, by móc na własnej skórze doświadczyć niesamowitego relaksu i wypoczynku. 

SPA ogrodowe wyglądem przypomina wannę, w której możemy doświadczyć zbawiennego wpływu hydromasażu delikatnie masującego nasze ciała znajdujące się w pozycji siedzącej. Z dysz umieszczonych pod różnym kątem wypływa bowiem strumień wody, który miejscowo masuje nasze ciało – w szczególności dolny odcinek kręgosłupa oraz nogi. Są to miejsca najbardziej narażone na zmęczenie i napięcia, dlatego też ożywczy masaż w SPA doskonale sprawdza się w sytuacjach dyskomfortu tych części ciała.

 

SPA z hydromasażem – sposób na ból pleców

Jak zostało udowodnione naukowo, hydromasaż zastosowany w SPA ogrodowym w znaczącym stopniu wspomaga leczenie wielu problemów zdrowotnych, w tym przede wszystkim tych z kręgosłupem – zwłaszcza dolnym jego odcinkiem. Jest zbawienny również dla osób zmagających się z kontuzjami sportowymi, nadwyrężeniem mięśni, ścięgien oraz więzadeł.

Kąpiel w takiej wannie z hydromasażem z pewnością doceni zatem każda osoba, która przez wiele godzin dziennie pracuje w pozycji siedzącej lub stojącej, co ma niekorzystny wpływ na postawę i krążenie. Co więcej, kąpiel w SPA przyniesie ulgę również każdej ciężarnej kobiecie, która z uwagi na swój stan zmaga się niejednokrotnie z bólami pleców oraz nóg.

SPA z hydromasażem – recepta na dobre samopoczucie

Nie tylko ból pleców jest powodem, dla którego warto zanurzyć się w wannie pełnej bąbelków. Każdy, kto jest zdrowy, aczkolwiek czuje się przemęczony, osłabiony lub zestresowany może się skutecznie zrelaksować nawet podczas jednego seansu w SPA i sprawić, że jego nastrój ulegnie diametralnej poprawie.

Ciepła woda w połączeniu z masażem ciała doskonale rozluźnia je i uwalnia od napięć. Lekarze zalecają zatem kąpiele w SPA osobom, które zmagają się z artretyzmem, stwardnieniem rozsianym, napięciowym bólem głowy, bezsennością, syndromem przewlekłego zmęczenia oraz fibromialgią.

Hydromasaż doskonale sprawdza się również w kosmetyce. Dzięki niemu w skuteczny sposób poprawimy ukrwienie skóry, a także przyspieszymy spalanie tkanki tłuszczowej, redukując tym samym cellulit.

Nic tylko zanurzyć się w przyjemnej wodzie z bąbelkami i oddać się błogiemu odpoczynkowi!

 

Jeżeli natomiast nie jesteście jeszcze Państwo posiadaczami SPA ogrodowego z hydromasażem, to być może zainteresują Państwa wysokiej klasy produkty oferowane przez markę Dreamland:

 

1. Wanna ogrodowa z hydromasażem i piecem na drewno

Jacuzzi ogrodowe z hydromasażem marki Dreamland

 2. Dreamland SPA Ogrodowe

Jacuzzi ogrodowe opalane drewnem marki Dreamland Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem oferowanym przez firmę Dreamland: www.dreamland.org.pl.

 

Kolejną propozycją są wysokiej klasy wanny ogrodowe SPA, które znaleźć można w ofercie marki Wellis:

 

3. Luksusowa wanna ogrodowa SPA z mocnym hydromasażem Wellis MyLineSpa Neptune

Atrakcyjna wanna ogrodowa SPA Neptune z wyjątkowej kolekcji MyLineSpa to produkt o niepowtarzalnych właściwościach relaksacyjnych i leczniczych. Pozwala na równoczesne korzystanie  niej 6 osób, w tym pięciu w pozycji siedzącej i jednej w pozycji leżącej. Głównym atutem prezentowanego modelu jest zastosowanie potrójnej izolacji RTB, która zapewnia utrzymanie temperatury wody na stałym, wysokim poziomie przy równoczesnym zatrzymywaniu chłodnego powietrza z zewnątrz.

Wanna ogrodowa SPA Neptune z kolekcji MyLineSpa marki Wellis

 4. Duża wanna ogrodowa SPA z leczniczym hydromasażem i chromoterapią Wellis MyLineSpa Venus

Ostatnim rozwiązaniem do każdego dużego i przestronnego ogrodu i na taras jest SPA ogrodowe z hydromasażem Venus, która – podobnie jak poprzedni model – jest w stanie pomieścić nawet 6 osób. Wyposażona została w atrakcyjne dysze, dzięki którym zapewnimy sobie relaksacyjny masaż szyi i ramion, talii i bioder, jak również kręgosłupa. Wanna wykonana została z najwyższej jakości materiałów, które podwyższają trwałość produktu.

Lecznicze jacuzzi ogrodowe z hydromasażem Wellis Venus

 

 


Wszystkich, którzy planują zakup SPA ogrodowego, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą pierwszych w Polsce SPA ogrodowych z potrójną izolacją, które charakteryzuje doskonała energooszczędność oraz zastosowanie silnego hydromasażu: 

1. SPA ogrodowe Eva

2. SPA ogrodowe Adam

3. SPA ogrodowe Ibiza