Kupiłeś w ostatnim czasie dom lub mieszkanie? Stałeś się dumnym posiadaczem własnego biura? Pragniesz zatem, by każdy, kto będzie chciał Cię odwiedzić, w szybki i prosty sposób trafił pod Twój adres. Z pomocą przychodzą nam różnego rodzaju numery i litery na dom, mieszkanie lub biuro.

W dobie XXI wieku klient ma możliwość zaopatrzenia się w różnego rodzaju oznakowania. Kupując nową nieruchomość poszukujemy odpowiedniej cyfry na dom lub litery, która uzupełni ten numer. Niejednokrotnie decydujemy się również na zakup oryginalnych zawieszek i szyldów na drzwi. Tabliczki te informują nas o pomieszczeniu przeznaczonym na toaletę damską, toaletę męską lub strefę dla palących.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo bogatą ofertę produktów marki Blomus (patrz: „SZYLDY, WYWIESZKI, LITERY I NUMERY NA DOM”) – producenta specjalizującego się w produkcji wysokiej klasy artykułów wyposażenia wnętrz. Ich tabliczki i szyldy wyróżnia elegancki design, jak również wykorzystanie najlepszej jakości materiałów, co świadczy o ich jakości.

Różnorodność szyldów, wywieszek, a także liter i numerów na dom lub biuro zmusza nas do tego, by zastanowić się nad czynnikami, na które należy zwrócić szczególną uwagę podczas wyboru idealnego produktu spełniającego wszystkie nasze wymagania.

Przeznaczenie

Pierwszym kryterium podczas decyzji o nabyciu szyldu lub tabliczki jest z pewnością określenie tego, w jaki sposób pragniemy je przeznaczyć. Pragnąc w jasny sposób oznaczyć numer naszego domu lub mieszkania sięgamy po duże, wyraźne cyfry lub litery. Do biura lub lokalu gastronomicznego wybierzemy zapewne wywieszki z określeniem miejsca na toaletę lub strefę dla palących.

Wygląd

Sięgając po tabliczkę, którą wykorzystamy do naszego domu lub biura zwracamy uwagę na to, jak zaprezentuje się w naszym wnętrzu. Z reguły sięgamy po produkty eleganckie, nowoczesne i przykuwające nasz wzrok. Szyldy cieszą nasze oko, a niejednokrotnie nawet wprawiają nas w dobry nastrój i sprawiają, że nawet najbardziej szary i pochmurny dzień nabiera kolorów

Jakość

Jakość to jeden z najważniejszych czynników, na którym powinniśmy się skupić. Ze względu na to, że cyfry i litery z oznaczeniem domu umieszczamy na zewnątrz, powinny być one wykonane z wytrzymałych, odpornych na warunki atmosferyczne materiałów. Produkty marki Blomus wykonano zatem ze stali nierdzewnej, która znacznie podwyższa ich trwałość.

Cena

Niska cena to z pewnością aspekt, który skusi każdego podczas wyboru szyldu, tabliczki lub liter i numerów na dom. Marka Blomus oferuje nam zatem produkty ze średniej półki cenowej, dzięki czemu każdy może sobie na nie pozwolić.

 

Jeżeli poszukujesz numeru lub litery na dom, mamy dla Ciebie dwie propozycje od marki Blomus:

1. Stalowa cyfra na dom – „0”

Cyfra


2. Wyraźna litera ze stali nierdzewnej – „C”

 Litera


Jeżeli natomiast pragniesz oznaczyć pomieszczenie w swoim biurze zapoznaj się z naszymi tabliczkami, do których zaliczamy:

3. Stalowa tabliczka na drzwi – toaleta damska


Toaleta damska

4. Matowa, stalowa tabliczka na drzwi – zakaz palenia

 Zakaz palenia