Fotel wiszący Zosia to wspaniała bujawka, idealna do każdego ogrodu miłośnika wygody i nowoczesnych rozwiązań. Jej oryginalny design i świetny wygląd będzie ozdobą każdego domu i tarasu.

Fotel wiszący Zosia został zaprojektowany w taki sposób, aby dać ci maksimum wygody i zapewnić komfortowy wypoczynek na świeżym powietrzu. Konstrukcja bujaka daje gwarancję stabilności, więc nie musisz martwić się o bawiące się na nim dzieci.

Fotel wiszący do ogrodu Zosia – maksimum komfortu

Jeżeli lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu, cenisz komfort i luksus zdecyduj się na postawienie w swoim ogrodzie fotelu wiszącego Zosia – z nim będziesz mógł nie tylko doskonale wypocząć i zrelaksować się czytając ciekawą książkę, ale również uprzyjemnisz sobie pracę przy laptopie czy tablecie.

Zalety fotela wiszącego Zosia:

  • nowoczesny design i oryginalny wygląd,
  • stabilna konstrukcja,
  • materiały odporne na czynniki atmosferyczne,
  • łatwy w czyszczeniu,
  • wyposażony w krętlik, dzięki czemu obraca się wokół własnej osi.

Siedzisko fotela Zosia wykonane jest ze 100% bawełny, zapewniającej doskonałą przepuszczalność powietrza i wyposażone w zamki błyskawiczne, dzięki czemu w każdej chwili możesz zdjąć materiał i go wyprać.

Zobacz wszystkie STYLOWE ARTYKUŁY DO OGRODU»

Praktyczny bujak do ogrodu Zosia

Fotel wiszący Zosia świetnie prezentuje się w każdym miejscu – niezależnie od tego czy posiadasz duży ogród czy niewielki przydomowy kawałek zieleni. Możesz go ustawić na tarasie a nawet na balkonie w bloku.

Drewno, z którego został wykonany bujak zostałopoddane impregnacji kąpielowej (w celu zwiększenia do maksimum odporności na szkodliwe czynniki atmosferyczne), dzięki czemu ma piękny oliwkowy odcień.

W zależności od upodobań wybierz jeden z dostępnych kolorów fotela Zosia:

  • subtelny, delikatny ecru,
  • żywy zielony,
  • oryginalną czerwień (terakota).

Praktyczny a zarazem elegancki fotel wiszący zachwyci twoich gości, da mnóstwo chwil odprężenia tobie i twojej rodzinie i pozwoli na świetną zabawę wszystkim dzieciom.

Sprawdź cenę FOTELA BUJANEGO ZOSIA»