Pochodnie ogrodowe to jeden z najstarszych sposobów oświetlenia. W dawnych czasach żywy ogień miał przede wszystkim rozświetlić mrok i odstraszyć dzikie zwierzęta. Obecnie pochodnie w ogrodzie uważane są za podstawowy element budowania klimatycznego nastroju – nic lepiej nie wprowadzi romantyzmu jak blask płonącego ognia.

Pochodnie ogrodowe sprawdzą się nie tylko jako źródło światła przy ścieżkach, bramie czy podjazdach, ale również jako klimatyczne oświetlenie miejsca, gdzie organizujesz spotkania z przyjaciółmi i rodziną. W zależności od potrzeb wybierz takie pochodnie, które najlepiej sprawdzą się w danym miejscu.

Pochodnie ogrodowe – źródło światła i ciepła

Niewielkie pochodnie ogrodowe możesz wbić w ziemię wokół oczka wodnego czy innego elementu aranżacji twojego ogrodu – palący się ogień w subtelny sposób rozświetli mrok i nada niepowtarzalnego, magicznego wręcz charakteru każdemu miejscu.

Dowiedz się więcej o MATOWEJ POCHODNI OGRODOWEJ»

W miejscach najbardziej reprezentatywnych postaw stylowe pochodnie na paliwo w żelu, których smukła forma i niebanalna elegancja zachwyci twoich gości i zachęci ich do wejścia w twoje progi. Pochodnie wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej, w związku z czym przez długi czas zachowają swój oryginalny i piękny wygląd.

Przy ścieżce wokół domu lub podjeździe do garażu zdecyduj się na średniej wielkości pochodnie, które nie tylko ułatwią ci dojście nocą do drzwi wejściowych, ale również bezpieczne zaparkowanie samochodu.

Nowoczesne pochodnie a niepowtarzalny klimat

Pochodnie ogrodowe wykonane ze stali nierdzewnej cechuje nowoczesny, stylowy wygląd. Ich specjalna budowa zapewnia ciekawe efekty świetlne i zapobiega gaśnięciu ognia. Wszystkie pochodnie ogrodowe mają bardzo wyrazisty i zdecydowany kształt doskonale wpisujący się w nowoczesne aranżacje ogrodu.

Nowoczesne pochodnie są ponadto łatwe w utrzymaniu w czystości, nie tworzą się na nich nieestetyczne zacieki ani plamy. W dzień elegancko odbijają promienie słoneczne a nocą tworzą niepowtarzalny klimat w twoim ogrodzie i na tarasie.

Pamiętaj, aby dla swojej wygody, komfortu i bezpieczeństwa posiadać estetyczne i praktyczne pokrywki na pochodnie, dzięki którym szybko i skutecznie ugasisz nawet wysoki ogień.

Sprawdź MINIPOCHODNIE OGRODOWE BLOMUS»