Jakimi cechami powinien charakteryzować się dobry stojak na drewno? Oczywiście, najważniejsze są właściwości o charaterze użytkowym, a więc solidność, wytrzymałość czy odporność na warunki atmosferyczne. Stojak na drewno powinien być również pojemny(sam rozmiar to nie wszystko, liczy się przede wszystkim to, ile drewna może pomieścić dany stojak) oraz wykonany z wysokiej jakości materiałów. Istotny jest również inny aspekt tego, co nazywamy funkcjonalnością, a mianowicie mobilność: dobry, wysokiej jakości stojak na drewno powinien być łatwy zarówno w montażu, jak i w demontażu. Rzecz jasna, również walory estetyczne nie są całkowicie pozbawione znaczenia. Jednym z ciekawszych rozwiązań, jakie są obecnie dostępne na polskim rynku, stanowią stojaki Grab produkcji Mantaray. Oprócz wszystkich wymienionych powyżej atrybutów, stojaki Grab-1 oraz Grab-2 odznaczają się równiez specjalistyczną, inżynierską konstrukcją, która zapewnia maksymalną efektywnością schnięcia drewna.

stojak na drewno

Jak wspominano, stojaki na drewno to przede wszystkim przedmioty mające skutecznie spełniać określone funkcje natury użytkowej. Nie oznacza to jednak, że nie mogą one również odgrywać roli dekoracyjnej: gustowny, odznaczający się eleganckim image’em stojak na drewno może stanowić znakomite uzupełnienia wystroju domu lub mieszkania, i wcale nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o wnętrza utrzymane w tak modnym ostatnio stylu rustykalnym. Znakomity przykład dla ilustracji tego zagadnienia mogą stanowić stojaki na drewno Grab-1 oraz Grab-2 pochodzące od renomowanego producenta akcesoriów do drewna, firmy Mantaray.

Większy z modelów z serii Grab, czyli stojak na drewno Grab-2 odznacza się naprawdę imponującymi paramteriami. Wymiary stojaka wynoszą 240 x 123 x 32 cm, przy może one pomieścić aż jeden metr sześcienny drewna. Stojak jest także wyposażony w pokrowiec przeciwdzeszczowy. Specyfikacja mniejszego z modeli, czyli stojaka Grab-1, wyraża się w liczbach 123 x 123 x 32 cm(wymiary) oraz 0,5 m3(pojemność).

 

OFERTA: https://epraktyk.pl/stojak-na-drewno-grab-2.html


Jak wiadomo, powoli zbliżają się Święta. Jak co roku, świąteczny nastrój nie ominął również naszego sklepu. Z tego powodu, już teraz nasi klienci mogą znaleźć w naszej ofercie wiele interesujących promocji. Wymienione stojaki na drewno Grab-1 oraz Grab-2 są teraz(i tylko teraz) dostępne już po odpowiednio 249 i 199 złotych. Jednak lista produktów objętych przedświąteczną promocją wynosi aż kilkadziesiąt pozycji. Zamiast więc czekać, po prostu sprawdź naszą ofertą. 

 

 


 

Cenisz sobie funkcjonalność i ePraktyczne rozwiązania? Mamy dla Ciebie prawdziwy HIT - wózek i stojak na drewno kominkowe GRAB 2w1! Użyj go raz, a na dobre zapomnisz o tym, jak ciężkie jest przenoszenie drewna kominkowego!

 

wózek i regał na drewno kominkowe 2w1