Najważniejsza sprawa to zadabać o to co chcemy takim stojakiem osiągnać, jak ma się przydać - czy ma służyć również jako ozdoba do kominka czy poprostu przechowywać drewno i w miare możliwości suszyć i chronić przed deszczem, a może to i to.

 Gdzie i jak składować drewno? 

Sprawa nie jest łatwa a na rynku nie ma dużego wyboru stojaków na drewno, które by zapewniały wszystkie te cechy wymienione  wyżej. Biorąc pod uwagę pojemność stojaków i funkcjonalność śmiało możemy polecić jeden z naszych ulubionych stojaków Grab 1 i Grab 2:  https://epraktyk.pl/stojak-na-drewno-grab-2.html 

Grab 1 i Grab 2

Grab 1 - świetnie nadaje się obok kominka lub na tarasie, balkonie, najlepiej obok drzwi balkonowych( w zimie nie trzeba daleko chodzić po drewno). Dostępny z pokrowcem. 

Grab 2 - to dwa razy większy stojak od Grab 1, pomieści aż jeden metr sześcieny drewna, można go skladać i rokzładać, w komplecie opcjonalnie można zamówić dobrej jakości pokrowiec, który chroni drewno przed wilgocią, śniegiem i deszczem. 

Jeżeli chcemy aby stojak na drewno był mniejszy i pomagał również przenosić drewno z kotłowni lub balkonu, miejsca gdzie drewno jest składowane, możemy zainwestować w świetnej jakości stojak, trochę droższy niż Grab 1 i Grab 2, stojak marki blomus wykonany ze szlachetnych metali, bardzo praktyczny https://epraktyk.pl/stojak-na-drewno-czarny.html

stojak na drewno, przenoszony

 

 


 

Cenisz sobie funkcjonalność i ePraktyczne rozwiązania? Mamy dla Ciebie prawdziwy HIT - wózek i stojak na drewno kominkowe GRAB 2w1! Użyj go raz, a na dobre zapomnisz o tym, jak ciężkie jest przenoszenie drewna kominkowego!

 

wózek i regał na drewno kominkowe 2w1