Wielkimi krokami nadchodzi zima, a wraz z nią sezon grzewczy. O ile dla właścicieli mieszkań nie stanowi to większego problemu, to dla osób ogrzewających dom drewnem powoduje to szereg czynności, które musimy wykonać przed nadejściem zimy. Musimy najpierw kupić potrzebne drewno lub ściąć je w lesie, przetransportować je do domu, a następnie wysuszyć. Drewno odpowiednie do spalania w piecu lub kominku powinno osiągnąć poziom wilgotności mniejszy niż 20%. Przez cały okres suszenia jesteśmy zmuszeni znaleźć odpowiednie miejsce do składowania naszego drewna.

Drewna nie możemy składać ani w domu, ani w piwnicy, ani w żadnym innym zamkniętym pomieszczeniu, gdzie brak jest przewiewu. W ostatnim czasie najczęściej wybieranym sposobem przechowywania są regały/stojaki na drewno.

Regał na drewno możemy ustawić w dowolnie przez nas wybranym miejscu – możemy go umieścić nie tylko przy ścianie, ale także w ogrodzie, garażu lub na tarasie. Możemy mieć pewność, że ułożone w nim drewno nie przewróci się i będzie spokojnie schło. Taki regał jest bardzo praktyczny – możemy w nim umieścić suche drewno, po które będziemy sięgać wtedy, gdy będzie nam potrzebne bez konieczności wychodzenia na zewnątrz.

Na rynku znaleźć możemy różne modele stojaków oferowanych przez różne firmy. Na początek przedstawiamy produkty dystrybuowane bezpośrednio przez nasz sklep: GRAB-1 oraz GRAB-2.

Stojak na drewno kominkowe i opałowe GRAB-1

Prezentowany regał to nie tylko znakomita ozdoba naszych wnętrz, tarasów i ogrodów. To także niezwykła funkcjonalność, bowiem mieści w sobie aż 0,5 m3 drewna. Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, zaprojektowany w oparciu o stabilną i sztywną konstrukcję. Co więcej, jego plastikowa podeszwa jest gwarancją ochrony przed porysowaniem naszego parkietu w salonie.

Regał na drewno kominkowe i opałowe

Stojak na drewno kominkowe i opałowe GRAB-2

Model o podobnej konstrukcji jak poprzedni stojak, jednak wyróżnia go dwa razy większa pojemność – możemy na nim składać aż 1m3 drewna kominkowego. Najwyższej jakości materiały, rewelacyjny design i dodatkowy pokrowiec zabezpieczający nasz stojak przed deszczem i śniegiem, to te cechy, które przyciągają coraz szersze grono klientów zachęconych kupnem naszego produktu. Regał na drewno kominkowe i opałowe

Na rynku znajdziemy także modele oferowane przez inne firmy. Wśród nich znaleźć możemy stojaki o niższej lub wyższej cenie, gorszej i lepszej jakości. Poniżej przedstawiamy regały, które swoim ciekawym designem także dopełnią znakomicie nasze wnętrza.

Elegancki stojak na drewno kominkowe i opałowe

Stylowy stojak na drewno kominkowe i opałowe, który jest nie tylko funkcjonalnym i niezwykle przydatnym sprzętem w naszym domu, ale przede wszystkim niezwykle oryginalnym uzupełnieniem wnętrza. Dostępny w aż czterech wersjach kolorystycznych - czarnej, białej, fioletowej i czerwonej.

Regał na drewno kominkowe i opałowe


Stojak na drewno kominkowe i opałowe MOKKA firmy Blomus

Jeszcze jedna propozycja od marki Blomus - równie stylowy i gustowny stojak Mokka o minimalistycznym designie, który znakomicie uzupełni nowoczesne wnętrza. Za kosz wybrano tutaj tkaninę syntentyczną w kolorze mokki, która doskonale dopasowana została do uchwytów stojaka.

 Regał na drewno kominkowe i opałowe

 

Czy któryś z prezentowanych przez nas modeli na dłużej przykuł Twoją uwagę? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu – znajdziecie tam Państwo wszelkie niezbędne informacje na temat stojaków, które z pewnością ułatwią dokonanie wyboru.

 

 


 

Cenisz sobie funkcjonalność i ePraktyczne rozwiązania? Mamy dla Ciebie prawdziwy HIT - wózek i stojak na drewno kominkowe GRAB 2w1! Użyj go raz, a na dobre zapomnisz o tym, jak ciężkie jest przenoszenie drewna kominkowego!

 

wózek i regał na drewno kominkowe 2w1