Koneser to człowiek z gustem i fantazją. Jego powonienie i kubki smakowe działają na najwyższych obrotach. Taka osoba nie tylko uwielbia dobry trunek, ale potrafi się nim cieszyć. Koneser to pasjonat, dla którego najważniejsza jest najwyższa jakość i gwarancja zadowolenia z miło spędzonych, wspólnych chwil z przyjaciółmi lub wieczorów sam na sam z najbliższą osobą. Nie da się go zadowolić byle czym, a byle co wprawia go w naprawdę nie najlepszy humor. To podróżnik, który z każdym łykiem dobrego wina wybiera się w najpiękniejsze zakątki Włoch, Hiszpanii czy Paryskich uliczek. Smak, jakość i najlepsze akcesoria to wymóg konieczny dla konesera, który nie znosi banału. Dlatego właśnie powstał ekskluzywny zestaw akcesoriów do wina Dreamwood.

Dreamwood zestaw do wina luxus

Ta niebanalna pomoc w rozkoszowaniu się najlepszymi trunkami świata to świetny pomysł na prezent dla właściwej osoby. Jeśli w swoim otoczeniu macie Państwo styczność z wymagającym koneserem, a chcielibyście obdarować go fantastycznym prezentem to jest to najlepszy produkt na rynku. Na zestawie przeznaczonym na najlepszy prezent dla przyjaciela lub ukochanej osoby istnieje możliwość wykonania graweru lub nadruku. Jest to fantastyczna możliwość na przekazanie najlepszych życzeń przy pomocy kilku miłych słów lub wielu pięknych zdań wybranych z uczuciem.

zestaw do wina - otwieranieLuksusowy zestaw do wina Dreamwood to zbiór pięciu elementów zamkniętych we wspaniałym i gustownym pudełku. Jego głównym ogniwem jest oczywiście wykonany z najlepszych materiałów korkociąg, który przyda się na pewno każdemu pasjonatowi wytrawnych napitków. Ten praktyczny, niezbędny i piękny przyrząd, pomoże w łatwy i szybki sposób uporać się z otwarciem każdej butelki. Precyzja jego wykonani pozwala na to by doskonale układał się w każdej dłoni, której zadaniem będzie odkorkowanie wina. Najlepiej pozostawić tą przyjemność gospodarzowi i największemu w gronie koneserowi. Kolejnym najwyższej jakości składnikiem zestawu jest termometr, dzięki któremu znawca będzie mógł podać swoim gościom wino w odpowiedniej temperaturze, co pozwoli wydobyć z niego jego najlepsze walory smakowe, a zadowoleni goście nie będą przerzucać się komplementami nad słodyczą czy goryczką napitku. Okapnik zapobiegnie rozlaniu słodkiego czy wytrawnego trunku i pokaże gościom, iż gospodarz zadbał o wszystko w najdrobniejszym szczególe. Nada eleganckiego wyglądu każdej butelce i pozwoli na zachowanie w czystości obrusu i stołu, na którym będzie ona spoczywać. W zestawie znajdą państwo także obcinak do folii, dzięki któremu pozbycie się zabezpieczenia będzie przyjemnością oraz trzy zatyczki do butelek, które pomogą dłużej zachować świeżość każdemu napojowi. Estetyka, wykonanie i użytkowani na najwyższym poziomie, zamknięte we wspaniałym, luksusowym zestawie do win Dreamwood trafią w gust każdego znawcy wina i znacznie podniosą komfort i zadowolenie z zabawy.

DreamwoodDreamwood to producent najwyższej jakości produktów i akcesoriów do win oraz świec. Double decker to jeden z jego najpopularniejszych wyrobów w kategorii zestawów do wina, który zdobył uznanie na całym świecie. Produkty firmy to świetne materiały nie tylko do użytkowania oraz podziwiania ich walorów estetycznych i wykonawstwa ale także fenomenalne propozycje na dodatki do wystroju - na przykład przyozdobienia kominka. Taki jest także ten zestaw, który nie tylko swoją użytecznością ale i ogromnymi walorami estetycznymi pozwoli zaspokoić najbardziej wymagających koneserów wina.