Dzień Mamy zbliża się wielkimi krokami. Nie masz pomysłu na prezent? Wyjątkowa i niezwykle dekoracyjna porcelanowa patera z kloszem jest upominkiem idealnym – eleganckim, gustownym i praktycznym i z pewnością zachwyci każdą mamę.

Stylizowana na pszczeli ul patera jest zapakowana w gustowne pudełko to wyjątkowo elegancki i ekskluzywny upominek, którym odwdzięczysz się swojej mamie za jej miłość i pomoc, sprawisz że poczuje się naprawdę doceniona i kochana.

Zobacz inne AKCESORIA KUCHENNE IDEALNE NA PREZENT»

porcelanowa patera

Ekskluzywna patera do ciast Glass Dome


Niezwykle elegancka i gustowna patera będzie wyglądać doskonale na pięknie zastawionym stole i z pewnością będzie przyciągać uwagę biesiadników. Wykonana z porcelany i szkła patera będzie stanowić wyjątkową ozdobę, zachęcać do skosztowania słodkości i doda szyku, elegancji każdemu przyjęciu.


Patera została wykonana z najwyższą starannością z odpornego szkła i pięknej porcelany, w związku z czym masz pewność, że podarujesz swojej mamie naprawdę wyjątkowy prezent. To idealny upominek zwłaszcza, jeśli twoja mama uwielbia piec ciasta lub często zagląda do cukierni, lubi spotykać się z przyjaciółmi, ceni piękno i elegancję.

Porcelanowa patera do ciast:
•    ma nowoczesny, stylowy design,
•    jest idealna zarówno dla osób ceniących luksus jak i dla miłośników tradycji,
•    doskonale pozwala zaprezentować ciasta i inne słodkości,
•    jest łatwa w utrzymaniu czystości,
•    dzięki smukłej linii idealnie pasuje do każdej zastawy stołowej,
•    świetnie się prezentuje.

Sprawdź cenę PORCELANOWEJ PATERY DO CIAST»