Jak wygląda Twój poranek? U wielu z nas zapewne bardzo podobnie: dźwięk budzika, szybki prysznic, filiżanka kawy w biegu i pędem mkniemy do samochodu, bo za pół godziny musimy znaleźć się w pracy. Bardzo często zapominamy o tym, jak ważne jest spożycie śniadania jeszcze przed wyjściem z domu. Czas najwyższy to zmienić!

Rynek akcesoriów kuchennych oferuje nam obecnie wiele rozwiązań, które pozwolą na przyrządzenie smacznego, zdrowego posiłku przy naprawdę niedużym nakładzie czasu i naszej pracy.

Jeżeli brak Wam inspiracji i pomysłu na to, co przygotować na swój pierwszy posiłek, to jak zawsze przychodzimy z pomocą. Dzisiaj pragniemy skupić się na patelniach, które pozwalają na przyrządzenie prostych dań, takich jak jajecznica, czy też naleśniki, ale także bardziej skomplikowanych jak grillowane ryby lub steki. W naszych propozycjach znajdziecie patelnie  o różnym przeznaczeniu i wielkości, ale przede wszystkim w różnym przedziale cenowym, dzięki czemu każdy wybierze coś dla siebie.

Patelnie, które pragniemy Wam zaoferować wyprodukowane są przez renomowaną markę GreenPan, która w swoim asortymencie posiada patelnie ceramiczne oparte o najnowsze technologie. Tym, co wyróżnia ją spośród innych producentów jest wprowadzenie jako pierwsi na rynku antyprzywieralnej powłoki Thermolon. Ta nowatorska technologia nie wykorzystuje już szkodliwego dla naszego zdrowia ołowiu i kadmu, dzięki którym potrawy przyrządzane na ich patelniach są smaczne i zdrowe. Drugą innowacją zastosowaną w patelniach GreenPan jest powłoka diamentowa, która dzięki wykorzystanym diamentom znakomicie rozprowadza i utrzymuje ciepło na naszej patelni.

Wracając jednak do naszych śniadaniowych inspiracji przedstawiamy Wam kilka ciekawych propozycji:

 

1. Patelnia do naleśników z kolekcji Cambridge o średnicy 28 cm

W patelni zastosowano specjalny, niski rant, dzięki któremu w prosty sposób możemy przewracać nasze naleśniki. Co więcej, ich wygodna i doskonale dopasowana do dłoni rączka sprawia, że smażenie wyśmienitych naleśników staje się od tej pory prawdziwą przyjemnością!

Cena: 204 zł

Patelnia

2. Patelnia z kolekcji Melbourne o średnicy 24 cm

Marzy Ci się lekko ścięta, rozpływająca się w ustach jajecznica z dodatkiem masła i świeżego szczypiorku? Żaden problem! Głęboka patelnia świetnie utrzymuje ciepło, dzięki czemu nasza jajecznica nie wystygnie zbyt szybko.

Patelnia

Cena: 212 zł

 

A teraz dwie propozycje tańsze, ale równie atrakcyjne!

 

3. Kwadratowa mini patelnia grillowa o boku 12,5 cm

Dania z grilla to prawdziwy hit w ostatnich latach. Dzięki patelni, którą Wam proponujemy w szybki, a co najważniejsze – zdrowy – sposób przyrządzimy niedużą rybę, stek lub hamburgera bez użycia ani kropli tłuszczu.

Patelnia

Cena: 88 zł

 

4. Mini patelnia o średnicy 12,5 cm

Na koniec przedstawiamy małą patelnię, która wbrew pozorom daje szerokie pole do popisu. Pozwoli nam przygotować wyśmienitego francuskiego tosta, rozpływającego się w ustach pancake’a, czy też smaczne jajko sadzone. Szybko, tanio i zdrowo!

Patelnia

Cena: 74 zł