Prywatne SPA we własnym ogrodzie – brzmi nierealnie? Wydawać by się mogło, że jest to luksus przeznaczony wyłącznie dla osób bogatych, jednak warto zauważyć, że SPA ogrodowe to sprzęt, który pojawia się coraz częściej w naszych ogrodach lub na tarasach. Coraz częściej dajemy się przekonać jego dobroczynnym wpływie na nasze zdrowie, a także możliwości zrelaksowania się po długim dniu w pracy lub odpoczynku w gronie najbliższych.

 

Relaksacyjne kąpiele w jacuzzi ogrodowym

 

Wybór idealnego basenu ogrodowego to sprawa dosyć skomplikowana i zależna od wielu czynników (zachęcamy do zapoznania się z artykułem: https://epraktyk.pl/blog/jakie-SPA-z-hydromasazem/). Z pewnością produktami godnymi uwagi są jedne z najlepszych obecnie SPA ogrodowych w Polsce: SPA Eva oraz SPA Adam. Oba te modele charakteryzuje najwyższa jakość wykonania, świetna konstrukcja i pełne zaawansowanie technologiczne, które przekłada się na komfort podczas kąpieli z przyjemnym dla ciała hydromasażem.

Decydując się jednak na zakup SPA ogrodowego Adam lub wanny ogrodowej SPA Eva warto zastanowić się także nad zakupem dodatkowych akcesoriów, które staną się przydatnym, a zarazem wygodnym dodatkiem podczas użytkowania naszego SPA. Oto trzy nasze propozycje, które z pewnością podbiją Wasze serca.

 

 

1. Pokrywa termiczna do SPA ogrodowego

Instalacja SPA w ogrodzie wiąże się nie tylko z przyjemnymi kąpielami na świeżym powietrzu, ale także z koniecznością ochrony wnętrza wanny przed przedostawaniem się do niej brudów. W tym celu warto zakupić praktyczną pokrywę do SPA ogrodowego, która zagwarantuje stale czystą wodę utrzymaną na odpowiednim poziomie temperatury.

Pokrywa termiczna o kwadratowym kształcie dopasowana jest do SPA (wanna Eva: 2100 mm, wanna Adam: 2200 mm). Co więcej, jest ona lekka i gruba, można składać ją na pół.

 

Wytrzymała pokrywa do jacuzzi ogrodowego

 

2. Stojak na pokrywę termiczną do SPA ogrodowego

Kolejnym dodatkiem wartym naszej uwagi jest stojak na pokrywę termiczną, którego celem jest utrzymanie pokrywy termicznej w pozycji pionowej. Dzięki temu woda skraplana z pokrywy może z niej swobodnie wypływać, umożliwiając tym samym szybkie i sprawne wysychanie pokrywy.

Stojak na pokrywę termiczną to idealny patent na zachowanie harmonii i porządku w ogrodzie, bez konieczności aranżacji dodatkowej przestrzeni do przechowywania pokrywy termicznej.

 

Funkcjonalny stojak na pokrywę termiczną do jacuzzi

 

3. Schodki do SPA ogrodowego

Schodki do SPA ogrodowego Adam lub Eva to produkt, który zyskuje coraz większe uznanie wśród klientów. Zaprojektowane zostały w postaci dwóch stabilnych, dużych stopni z tworzywa sztucznego, odpornego na zmienne warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne.

Schodki gwarantują maksimum bezpieczeństwa podczas wchodzenia i wychodzenia z SPA. Chronią nas przede wszystkim przed przypadkowym poślizgnięciem się podczas wychodzenia z wanny ogrodowej. Dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych.

Praktyczne schodki do jacuzzi ogrodowego w trzech kolorach

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą SPA ogrodowych dostępnych w naszym sklepie: https://epraktyk.pl/akcesoria-ogrodowe/jacuzii-wanny-ogrodowe.html.