Nadchodzi wieczór, a Ty zmęczony po całym dniu spędzonym w pracy marzysz tylko o jednym – błogiej ciszy, spokoju i relaksie. Sposobów, by spełnić to z pozoru banalne marzenie jest wiele – możesz spędzić wieczór przed telewizorem z lampką wina, a możesz zanurzyć się w gorącej kąpieli w swoim własnym SPA z hydromasażem.

Ogrodowa wanna SPA to urządzenie, które ma na celu połączenie zdrowotnego działania wody z przyjemnością, jaką daje sama kąpiel. Jej niezaprzeczalnym atutem jest także fakt, że jest to sprzęt do całorocznego użytku zewnętrznego, dzięki czemu możemy cieszyć się kąpielą z przyjaciółmi nawet w środku zimy.

Na rynku znajdziemy wiele różnych modeli SPA ogrodowych, które oferowane są przez wielu znanych producentów. Wśród tych, na które warto zwrócić szczególną uwagę są przede wszystkim na wanny ogrodowe SPA marki Wellis. Firma od wielu lat oferuje nam najwyższej klasy wanny SPA, które zachwycają niesamowitym designem, funkcjonalnością, a także solidnością wykonania. W ich asortymencie znajdziemy między innymi produkty z kolekcji MyLineSpa, które wybierane są przede wszystkim przez rodziny pragnące spędzać wspólnie czas na świeżym powietrzu ciesząc się przyjemną kąpielą w SPA.

Wszystkie SPA z kolekcji MyLineSpa wyróżnia zastosowanie mocnego i silnego hydromasażu, który w doskonały sposób rozluźni nasze ciało, ukoi różnego rodzaju nerwobóle i poprawi samopoczucie. Naszym zdaniem szczególną uwagę warto zwrócić przede wszystkim na trzy wanny producenta Wellis, które oprócz atrakcyjnej ceny zachwycają niesamowitą innowacyjnością.

 

1. SPA ogrodowe z hydromasażem MyLine Spa Venus

Wanna ogrodowa Venus to propozycja dla tych osób, które pragną cieszyć się przyjemną kąpielą w większym gronie. Model stworzony został z myślą o sześciu osobach, z czego jedno miejsce jest stworzone do kąpieli w pozycji leżącej. Zastosowano w niej innowacyjne dysze, które sprzyjają komfortowemu masażowi szyi oraz ramion, talii i bioder, jak również kręgosłupa.

Wellis Venus - jacuzzi ogrodowe z hydromasażem

 

2. Wanna ogrodowa SPA z relaksacyjnym hydromasażem Pluto

Jeden z najbardziej ekskluzywnych produktów marki Wellis. Wanna Pluto stworzona została jako sprzęt dla pięciu osób, w tym dwóch w pozycji leżącej i trzech w siedzącej. Jej głównym atutem są świetnie zaprojektowane siedziska – zastosowano tu dwa leżaki mySEAT oraz jedno miejsce z dyszą myJETS, która ułatwia masaż szyi i ramion.

Luksusowe jacuzzi ogrodowe Pluto MyLine Spa

 

3. Nowoczesne SPA ogrodowe z mocnym hydromasażem Saturn z kolekcji MyLineSpa

Nasza ostatnia propozycja to niezwykle funkcjonalna, designerska i wygodna wanna ogrodowa Saturn, która stworzona została w taki sposób, by była w stanie pomieścić pięć osób, z czego dwie pozycji leżącej i trzy w siedzącej. Zastosowane w niej leżaki umożliwiają nam pełen masaż stóp i łydek, co po całym dniu spędzonym na nogach jest dla nas prawdziwym wybawieniem.

Jacuzzi z hydromasażem Wellis Saturn

Wszystkie zaprezentowane przez nas wanny wyposażono w stylową obudowę w kolorze Grey szczotkowanym, jak również powłokę SPA dostępną w dwóch kolorach: Pearl white oraz Sterling silver.

 

 


Jeżeli jeszcze nie dokonaliście wyboru, to zapraszamy także do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą pierwszych w Polsce SPA ogrodowych z potrójną izolacją, energooszczędnych i wyposażonych w silny hydromasaż: 

1. SPA ogrodowe Eva

2. SPA ogrodowe Adam

3. SPA ogrodowe Ibiza