Sofa dmuchana albo air sofa lub jak kto woli materac ! - alternatywa namiotu, hamaka i prawanów :) 

Jest bardzo wygodna, szczerze mówiąc nawet bardziej niż przypuszczaliśmy przed jej zamówieniem. Prosta i praktyczna w użytkowaniu, nadaje się do użycia dosłownie wszędzie. My zabieramy ją na ryby, biwak, w góry - bez namiotu a rano budzimy się naprawdę wypoczęci i zrelaksowani, plus zasypiamy patrząc na gwiazdy! Najlepsze w tym wszystkim jest to że można ją schować do plecaka, nie zajmuje więcej miejsca niż większa paczka chrupek. 

Pytanie zasadnicze - czy jest wytrzymała - jest ! i to bardzo - kilka razy mieliśmy ją nad jeziorkiem a tam są kamyczki, bez większych problemów można się rozłożyć i nie martwić o to że pęknie. 

Nadmuchanie albo może lepiej - nabicie powietrza to niecałe 30s pracy - wystarczą 4 energiczne ruchy - to bardzo proste. 

W ofercie mamy dwa rodzaje sofy - wodoodporna i zywkła. Sofa wodoodporna jest zrobiona z solidniejszego materiału i nadaje się również jako materac na wodę. Zwykła sofa różni się tym że materiał, z którego jest zrobiona nie zapewnia gwarancji wodoodporności, ale znamy przykłądy gdzie były testowane te sofy i też sobie radzą nawet nie źle. 

Zobacz oferte sofy wodoodpornej: https://epraktyk.pl/sofa-dmuchana.html 

Zobacz oferte sofy tańszej: https://epraktyk.pl/sofa-dmuchana-nylon-solidna.html