Dlaczego warto posiadać jakościowy kubek termiczny? Oczywiście, można tutaj wiele mówić o względach ekonomicznych: noszenie własnej kawy, herbaty lub zimnych napojów własnej roboty jest po prostu o wiele bardziej opłacalne, niż kupowanie ich w sklepach lub automatach.

Jednak to nie względy ekonomiczne są tutaj najważniejsze. Zabierając ze sobą, w podróż albo do pracy, kubek termiczny z naszym ulubionym napojem zabieramy ze sobą czastkę naszego domu, naszego domowego ogniska. Brzmi przesadnie? Niekoniecznie. Kilkugodzinna podróż pociągiem, podczas gdy za oknem przewijają się zimne jesienne pejzaże, jest czymś trochę innym, kiedy w ręku pod ręką mamy ulubioną książkę oraz kubek termiczny z naszym ulubionym napojem, napojem który przyrządziliśmy w domu.

Zresztą, nie można tutaj pomijać również bardziej „przyziemnych“ względów, a mianowicie walorów smakowych oraz właściwości zdrowotnych. To, co przyrządzamy we własnym domu, jest zawsze zdrowsze i po prostu smakuje znacznie lepiej, niż rzeczy kupowane w automatach lub lokalach.

Poza tym, czasami zwyczajnie nigdzie nie jesteśmy w stanie kupić tego, co naprawdę lubimy: jeśli preferujemy, na przykład, herbatę z imbirem i lekką domieszką soku pomarańczowego albo kawę z cynamonem, to jedynym rozwiązaniem dla nas jest dobry kubek termiczny. 

kubek termiczny

Kilka szczegółów

W naszej ofercie posiadamy wylącznie kubki termiczne renomowanych producentów. Są to firmy Blomus oraz Contigo. Akcesoria tych firm są przez wielu specjalistów uznawane za najlepsze spośród dostępnych na polskim rynku.

Wszystkie kubki zawierają podwójne ścianki.


Próżniową technologia ścianek,

System zamknięcia Autoseal,

Przycisk blokujący otwarcie oraz otwieraną nakrętka,

 

OFERTA: https://epraktyk.pl/catalogsearch/result/?q=kubek%20termiczny

kubek termiczny


Gorące napoje można przechowywać w nich do 5 godzin bez utraty temperatury, natomiast zimne aż do 12(dlatego kubki termiczne są znakomitym rozwiązaniem nie tylko na jesień i zimę, ale również na porę letnią, kiedy zawsze warto mieć pod rękę zimny napój).

Wszystkie kubki są objęte dwuletnią gwarancją jakości.