Wydawać by się mogło, że SPA z hydromasażem to luksus, na który mogą pozwolić sobie jedynie ekskluzywne kurorty wypoczynkowe, SPA, czy też drogie wille należące do bogaczy. W dzisiejszych czasach SPA ogrodowe znacząco potaniały i są już w zasięgu ręki większości z nas.

Nowoczesne SPA to dodatek, który znakomicie sprawdza się w zaciszu własnego ogrodu lub tarasu, gdzie możemy wypocząć i w pełni się zrelaksować. Oferuje nam przyjemny masaż wodny, który w rewelacyjny sposób ujędrni naszą skórę, poprawi krążenie krwi i pomoże w walce z cukrzycą, jak również z problemami z sercem.

Wybór idealnego SPA z hydromasażem nie należy do najprostszych. Na początek powinniśmy zastanowić się nad miejscem, w którym zamontujemy nasz sprzęt, określić, jaki rodzaj SPA nas interesuje – jego kształt, materiał, jak również wyposażenie i funkcje, które ma pełnić w naszym ogrodzie lub na tarasie. Jakie SPA zatem sprawdzi się najlepiej?

 

Hydromasaż

W ofercie producentów znajdziemy SPA charakteryzujące się prostym hydromasażem, jak również modele zaawansowane, które pozwalają na wybór takiego masażu, który pozwoli nam się najlepiej odprężyć i zrelaksować.

 

Materiał

Z reguły SPA ogrodowe, które dostępne są na rynku, wykonane są z naturalnego drewna, które zachwyca nie tylko wysokimi walorami estetycznymi, ale także wytrzymałością i trwałością przez wiele lat. Z drugiej strony, znaleźć możemy także SPA plastikowe, które oferują nieco bardziej nowoczesny design, a zarazem są bardzo praktyczne i wytrzymałe.

 

Wielkość

Idealne SPA z hydromasażem powinno mieć tyle miejsc, ile osób może jednorazowo z niego korzystać. Jeżeli planujemy spędzać w nim czas ze znajomymi lub rodziną, to powinniśmy rozważyć zakup takiego modelu, który pomieści większą liczbę osób. Jeżeli natomiast ma być to model wyłącznie do indywidualnego wykorzystania, to warto zastanowić się nad modelem mniejszym, np. trzyosobowym.

 

Pragnąc ułatwić Państwu wybór idealnego basenu z hydromasażem, prezentujemy jedne z najlepszych modeli, które dostępne są obecnie na rynku.

 

1. Dreamland SPA ogrodowe

Atrakcyjne SPA ogrodowe o średnicy 190 cm, które oferuje znana marka Dreamland. Wykonano je z wysokogatunkowego świerku, jest opalane drewnem. Jest to model umożliwiający kąpiel większej liczbie osób, dzięki czemu doskonale sprawdzi się podczas spotkań z rodziną lub znajomymi.

Drewniane jacuzzi ogrodowe marki Dreamland

2. SPA z hydromasażem i piecem na drewno

Kolejna propozycja marki Dreamland – SPA z hydromasażem, które wykonano z wytrzymałego drewna modrzewiowego. Jego średnica wynosi 180 cm i jest w stanie pomieścić 4-6 osób.

Jacuzzi ogrodowe z drewna modrzewiowego marki Dremland

 

3. Plastikowe SPA ogrodowe

Jest to alternatywa dla popularnych SPA drewnianych. Oferuje wyjątkowy styl i klasę, a zarazem nieprawdopodobne walory użytkowe. Doskonałe do każdej nowoczesnej przestrzeni.

Nowoczesne jacuzzi z hydromasażem plastikowe

 

4. Rehabilitacyjna wanna ogrodowa SPA z hydromasażem Wellis Mars

Ergonomiczne SPA ogrodowe z mocnym hydromasażem Mars, które należy do wyjątkowej kolekcji MyLineSpa oferowanej przez markę Wellis. Zaprojektowana została w kompaktowym rozmiarze, dzięki czemu umożliwia na równoczesną kąpiel trzech osób. Wanna wykonana została z wytrzymałych materiałów, które gwarantują niezawodność przez wiele lat.

Jacuzzi ogrodowe z hydromasażem Wellis Mars

5. Okrągłe SPA z hydromasażem Moon marki Wellis

Jeden z luksusowych produktów marki Wellis z kolekcji MyLineSpa – wanna ogrodowa z hydromasażem Moon, którą zaprojektowano w okrągłym kształcie. Doskonale prezentuje się w każdym ogrodzie i na tarasie, pozwala na równoczesny relaks pięciu osób, w tym czterech osób dorosłych i dziecka. W SPA zastosowano 12 dysz, dzięki czemu możemy się cieszyć przyjemnym, niesamowicie odprężającym masażem całego ciała.

 

Okrągłe jacuzzi ogrodowe Moon z kolekcji MyLineSpa

 

Czy wybrali już Państwo swoje idealne SPA z hydromasażem? Może któryś z modeli przypadł Państwu szczególnie do gustu, a może już wybrali Państwo odpowiedni sprzęt do swojego ogrodu? Serdecznie zapraszamy do dyskusji i wymieniania się poglądami!

 

 


Jeżeli jeszcze nie dokonaliście wyboru, to zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą pierwszych w Polsce SPA ogrodowych z potrójną izolacją, o wysokim poziomie energooszczędności oraz zastosowaniu bardzo silnego hydromasażu: 

1. SPA ogrodowe Eva

2. SPA ogrodowe Adam

3. SPA ogrodowe Ibiza