Jeżeli jesteś szczęśliwym posiadaczem kominka lub planujesz go mieć, jeśli lubisz spędzać czas przy ognisku albo po prostu twój dom ogrzewany jest za pomocą pieca z kotłem na surowce stałe musisz w dobry sposób zorganizować miejsce do przechowywania drewna. Idealnym rozwiązaniem jest nowoczesny stojak, dzięki któremu nie będziesz musiał martwić się o nieporządek związany z nieuporządkowanym drewnem a wręcz przeciwnie – w znaczny sposób ułatwisz sobie codzienne obowiązki.

Stojak na drewno wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, w związku z czym jest odporny na niekorzystne czynniki atmosferyczne. Drewno złożone na specjalnym stelażu ma zapewnioną idealną cyrkulację powietrza i wentylację, dzięki czemu zdecydowanie szybciej wysycha.

Stojak na drewno GRAB - estetyka i wygoda

Każdy posiadacz kominka wie, jak kłopotliwe może być przechowywanie drewna zwłaszcza w okresie jesiennym i zimowym. Pomyśl tylko, jak ułatwi ci codzienne życie ten prosty a zarazem funkcjonalny stelaż na drewno – ustawiając go na tarasie lub niedaleko drzwi wejściowych do domu dobrze wysuszone kawałki drewna będziesz miał zawsze pod ręką.

Stojaki na drewno kominkowe GRAB wyróżnia nie tylko estetyczny wygląd ale przede wszystkim stabilność – nie musisz martwić się, że przewróci się pod ciężarem drewna ani nawet wówczas, gdy twoje dzieci często ponosi fantazja podczas zabawy – jest w zupełności bezpieczny.

Warto zwrócić uwagę na walory estetyczne stelaży, gdyż składowane na nich drewno nie tylko nie odstrasza a wręcz przeciwnie – przyciąga uwagę i stanowi estetyczną ozdobę tarasu czy domu. Naturalne słoje poukładanego na stojaku  drewna doskonale podkreślą aranżację ogrodu i dodadzą mu swojskiego charakteru.

Jaki stojak na drewno wybrać?

Wychodząc naprzeciw twoim potrzebom poszerzyliśmy ofertę o dwa nowoczesne, stabilne i niezwykle estetyczne stojaki na drewno: GRAB – 1 oraz GRAB – 2. Poznaj więc najważniejsze cechy obu stelaży i zdecyduj, który z nich lepiej spełnia twoje oczekiwania.

Stojak na drewno kominkowe GRAB – 1

  • wymiary: 123 x 123 x 32 cm,
  • uniwersalny czarny kolor,
  • pojemność: 0,5 kubika.

Sprawdź cenę  GRAB - 1»


Stojak na drewno kominkowe GRAB – 2

  • wymiary: 240 x 123 x 32 cm,
  • uniwersalny czarny kolor,
  • pojemność: 1 kubik.

Sprawdź cenę STOJAKA NA DREWNO GRAB - 2»

 

 


 

Cenisz sobie funkcjonalność i ePraktyczne rozwiązania? Mamy dla Ciebie prawdziwy HIT - wózek i stojak na drewno kominkowe GRAB 2w1! Użyj go raz, a na dobre zapomnisz o tym, jak ciężkie jest przenoszenie drewna kominkowego!

 

wózek i regał na drewno kominkowe 2w1