Prezentujemy dwa sposoby, które według nas są najelpszymi z możliwych sposobów do przechowywania drewna w ogrodzie lub obok kominka. 

Drewutnia to naturalny sposób, bardzo łatwo można ją zmontować samemu, może być prowizoryczna i najprostsza albo profesjonalnie wykonana z dodatkowym miejscem na kosiarki i narzędzia ogrodnicze. Koszt takich drewutni są bardzo różne, od 300zł po kilka tysięcy, co innego jeśli jest wykonana przez nas, wówczas płacimy tylko za materiały i poświęcamy swój czas. 

Przykłady takich drewutni dostępne są w naszym sklepie: 

Drewutnia z podstawą - stabilna - dostarczana w gotowych elementach do składania. 

drewutnia z podstawą

 

lub drewutnia prosta, bez podstawy: 

drewutnia prosta

Obie drewutnie dostępne są w naszym sklepie. 

 

stojaki na drewno

 

Drugą opcją są stojaki na drewno, jest ich bardzo wiele na rynku, są bardziej ekskluzywne, drogie lub tańsze.

Stojaki na drewno najczęściej wykonane są z stali, szkła lub aluminium. W naszej bogatej ofercie występują jedne z najbardziej popularnych stojaków na drewno w Polsce - Grab 2 i Grab 1, które mogą pomieścić aż do 1m3 drewna, wykonane są ze stali nierdzewniej, nie spawane lecz wyprofilowane, dzięki czemu mają oryginalny design, dodatkowo wzmocnione blaszkami, które potęgują ich stabilność i wytrzymałość. Nie ulegją korozji i służą bardzo długo. W całości popielaty i jednolity czarny kolor. 

Przykłady stojaków na drewno

1. GRAB 1 - zdjęcia na górze, z pokrowcem (dodatkowo płatny) 

2. GRAB 2 - zdjęcie na górze, z pokrowcem (dodatkowo płatny) 

Stojaki na drewno, tak samo jak drewutnie pozwolą naszemu drewnu swobodnie się wentylować i suszyć, co pozwoli nam w pełni przygotować nasze drewno do sezonu zimowego. 

Co Waszym zdanie jest najlepszą opcją przechowywania drewna obok domu? Co jest najważniejsze - wygląd czy funkcjonalność, a może jedno i drugie ? 

 

 


 

Cenisz sobie funkcjonalność i ePraktyczne rozwiązania? Mamy dla Ciebie prawdziwy HIT - wózek i stojak na drewno kominkowe GRAB 2w1! Użyj go raz, a na dobre zapomnisz o tym, jak ciężkie jest przenoszenie drewna kominkowego!

 

wózek i regał na drewno kominkowe 2w1