Statystyki wyraźnie dowodzą, że Polacy z roku na rok spożywają coraz mniej wódki. Rośnie natomiast spożycie wina. Wydaje się jednak, że pod względem szeroko rozumianej kultury picia wina wciąż znajdujemy się dopiero w początkowych fazach rozwoju. Nie ma w tym nic dziwnego: wino nie jest u nas odwiecznym trunkiem narodowym, tak jak na przykład ma to miejsce we Francji, Portugalii albo Hiszpanii. Akcesoria takie jak stojaki na wino świetnie przydadzą się w domu. 

stojak na wino

 

Jednak od pewnego czasu coś zaczyna się zmieniać na lepsze. Nasi rodacy zaczynają rozumieć, że spożywanie wina różni się od picia innych rodzajów alkoholu; że jest to swoisty ceremoniał, który wymaga odpowiedniej oprawy oraz odpowiednich, gustownych akcesoriów.

OFERTA: STOJAKI NA WINO 

Bez wątpienia, jednym z ważniejszych przedmiotów dla każdego miłośnika wina jest dobry stojak na wino. Czym powinien się charakteryzować stojak na wino? Można tutaj wymienić dwa czynniki o podstawowym znaczeniu: gustowny, elegancki design oraz odpowiednią solidność wykonania. Stojak na wino stanowi element wystroju wnętrza a także część ceremoniału, o jakim była mowa. Kiedy odwiedzają nas dobrzy znajomi, możemy umieścić w stojaku kilka butelek z naszego zbioru a następnie wspólnie wybrać, jaki gatunek wina będziemy pić tego wieczoru.

stojaki na wino


Mówiąc o stojakach na wino, nie można jednak pomijać również aspektu technicznego. Wytrzymałość, solidność wykonania i wysokiej jakości materiał(stal nierdzewna)- te właściwości charakteryzują stojaki na wino dostępne w naszej ofercie. Ponadto, wszystkie akcesoria do wina są objęte dwuletnią gwarancją.