Przepisy na herbaty odchudzające.

      Wiele osób obecnie się odchudza, co do tego chyba nikt nie ma żadnych, nawet tych najmniejszych wątpliwości. Pamiętać powinniśmy, że ważną rolę w odchudzaniu odgrywają odchudzające herbaty. Ich przygotowanie jest bardzo proste. Chciałabym Państwu przedstawić pięć przepisów na takie właśnie herbaty. Wszystkie przygotowane herbaty możemy ze sobą zabierać czy to do pracy, czy do szkoły, a nawet na spacer z psem. Wiele osób jednak na tym etapie zastanawiałoby się w czym herbaty zabierać ze sobą. Chciałabym polecić Państwu kubki Contigo. Są to kubki termiczne. Absolutnie w stu procentach są szczelne, chociażby dzięki technologii Autoseal. Utrzymują one ciepło przez około cztery godziny, a zimno nawet przez dwanaście godzin. Kubki Contigo są bardzo wygodne w użytkowaniu oraz także ich mycie jest bardzo łatwe.

 

Kubek Contigo       

 

Poniżej przepisy, które z pewnością przypadną Państwu do gustu.

 

       Pierwszy przepis to przepis na herbatę wyszczuplającą. Herbatę tę wykonuje się z liści brzozy, liści maliny, owoców róży, ziela nawłoci, kwiatu terminy jak i także kwiatu nagietka. Wszystkie powyżej wymienione przeze mnie składniki umieszczamy na przykład w kubku Contigo i zalewamy wrzątkiem. Parzyć należy przez trzy minuty. Pić należy około godziny przed danym posiłkiem.

       Drugi przepis to przepis na herbatę odchudzającą, która ulepsza nasz proces trawienia. Tworzy się ją z kwiatów rumianka, liści mięty, suszonej natki pietruszki jak i także nasion kolendry. Zaparza się ją w specjalnej zaparzaczce do herbaty, Powinniśmy poczekać dziesięciu minut, aż herbata przestygnie. Komponenty wszystkie idealnie się uzupełnią.

 

Herbata odchudzająca

 

       Trzeci przepis to przepis na herbatę, która ma za zadanie zredukowań naszą tkankę tłuszczową. Herbatę tą zrobimy z liści pokrzyw, liści melisy, kwiatostanu kocanki, liści czernicy borówki, kłącza perzu, korzenia omanu, kory kruszyny jak i także ziela drapacza. Zalewamy składniki te w kubku polecanym już przeze mnie wielokrotnie, czyli w kubku Contigo i możemy pić.

       Czwarty przepis to przepis na mrożoną herbatę dla osób tracących w obwodzie. Do dzbanka należy włożyć jedną torebkę herbaty czarnej jak i także herbaty zielonej. Zaparzyć powinniśmy około półtorej litra wrzącej wody. Po odczekaniu około pięciu minut, należy dołożyć także cztery łyżeczki miodu jak i także sok z cytryny. Wszystko powinniśmy zamieszać. Po całkowitym wystygnięciu herbaty dopiero dodajemy kostki lodu.

       Ostatni przepis, który chciałam Państwu przekazać (z wykorzystaniem kubków Contigo) jest przepis na herbatę, która przyśpiesza chudnięcie jak i także przemianę materii. Jest to herbata, którą stworzymy dzięki szałwi, morszczynu, mniszku lekarskiego, znamienia kukurydzy jak i także lubczyku. Po przygotowaniu wrzątku należy tę całą kompozycję ziół zaparzyć przez około dwie minuty. Po odcedzeniu należy je pić trzy razy na dzień dokładnie kwadrans przez każdym spożywanym przez nas posiłkiem.

 

kubek termiczny

       Jak widzimy na powyższym warto być w posiadaniu kubka Contigo. Odchudzające herbatki będzie się z niego Państwu piło z największą ochotą oraz z największą przyjemnością.