Na zdrowie w kubku termicznym Contigo!

To ile pijemy, decyduje o naszym zdrowiu, to z czego pijemy decyduje o naszym samopoczuciu. Jeśli chcemy dostarczyć swojemu organizmowi odpowiednią ilość napojów musimy wypijać przynajmniej 1,5 litra płynów. Jeśli chcemy, aby nasze samopoczucie było jak najlepsze, najlepiej pić z kubków termicznych Contigo!

Contigo Kubek  

Era kubków termicznych

Termosy znane były już naszym babciom. Wielu ich użytkowników potwierdzi, że łyk ciepłej kawy, czy herbaty na zimowej wycieczce szkolnej należy do najprzyjemniejszych wspomnień. Te wspomnienia mogą ciągle pozostać żywe, a napojami o ulubionej temperaturze możemy cieszyć się także dziś, bo mimo rozwoju technologicznego i szerokiej dostępności napojów tysiące sportowców, ludzi aktywnych, podróżników i zwyczajnych ludzi wyruszających w podróż, czy udających się na trening do siłowni, czy na lodowisko, lubi mieć przy sobie swój ulubiony napój, a najlepiej będzie on smakował z kubka termicznego, bo ten zapewni napojom odpowiednią temperaturę.

Kubek termiczny

Siła Contigo

Wybór kubka wbrew pozorom nie jest sprawą prostą, bo w asortymencie tym znajdziemy setki propozycji. Należy jednak pamiętać, że jest to wybór na długi czas, więc warto przy tym wyborze sugerować się nie tylko wyglądem i estetyką. Drugą sprawą, którą należy wziąć pod uwagę, wybierając kubek termiczny, jest materiał, z jakiego jest on wykonany. Kubki termiczne Contigo wykonane są z najwyższej jakości materiałów, a to z kolei generuje jego kolejne atuty. Przede wszystkim materiał ten nie przechodzi zapachami, dzięki czemu, pijąc herbatę, albo inny ulubiony napój, nie będziemy wyczuwali zapachu kawy, którą piliśmy w tym kubku ostatnim razem! Równie istotną kwestią jest to, że kubki Contiego dzięki podwójnej ściance mają wysoki współczynnik izolacyjności, a przechowywane w nim napoje utrzymują ulubioną temperaturę aż 4 godziny!

Producenci zadbali także o komfort użytkowania. Otóż Kubki termiczne Contigo przystosowane są do różnych uchwytów samochodowych. W zależności od upodobań użytkownika można wybrać kubek z otwieranym wieczkiem lub z ustnikiem. Z kolei dla bezpieczeństwa użytkowników zadbano o stuprocentową szczelność, zaś gumowe nakładki gwarantują stabilny uchwyt.

 Kubek termiczny

W kolorze Contigo

Kubki termiczne Contigo cieszą się ogromną popularnością wśród użytkowników, gdyż mają bardzo oryginalny design. Wykorzystanie do ich produkcji stali nierdzewnej nie tylko gwarantuje trwałość i odporność, ale pozwoliło także stworzyć wyjątkową kolekcję kubków w wyjątkowej kolorystyce!

OFERTA