Wino jako szlachetny trunek, od tysiącleci towarzyszy człowiekowi. Podawane zarówno na wykwintnych przyjęciach, jak i do codziennych posiłków stanowi ciekawy dodatek komponujący się praktycznie z wszystkimi potrawami. Z zainteresowania winemwyrosła sztuka winiarstwa i hobby związane z tą branżą. Pasjonaci degustują najlepsze szczepy, dowiadują się o procesach produkcyjnych, a także prowadzą w domu małe, prywatne winiarnie.
Z tym wszystkim nierozerwalnie łączy się gałąź przemysłu, produkująca akcesoria do wina i inne dodatki dla koneserów.
Stanowią one ciekawy prezent nie tylko dla hobbysty, gdyż mogą stanowić ciekawą część dekoracji mieszkania.

akcesoria do wina

     Wśród sprzętów sprzedawanych jako dodatki, prym wiodą wszelkiego rodzaju stojaki na wino. Za przykład może tu służyć wiszący stojak Cioso, marki Blomus. Łączy on szyk i elegancję, a dzięki nietypowej formie, może pomieścić do ośmiu butelek. Inną ciekawą propozycją tego producenta jest stojak z serii VINEDO, który możemy postawić na podłodze. Tutaj także producent połączył nowoczesną formę z wysokiej jakości materiałami.

OFERTA 

     Bardziej ekskluzywnym wyposażeniem domu pasjonata wina, może być zestaw do win. Składają się one z ozdobnej skrzyni, w której znajdują się elementy niezbędne do profesjonalnego degustowania trunku. Są to między innymi termometr, korkociąg, zatyczki, obcinak do folii.
Producent Dreamwood oferuje dwa takie profesjonalne zestawy, w różnych przedziałach cenowych. Pudełka wykonane z bambusu będą się komponować z każdym wystrojem mieszkania i dodadzą mu elegancji. W środku w specjalnie wyścielanych szufladkach, umieszczone są akcesoria, przydatne do picia wina.

akcosoria do win

     Podsumowując, akcesoria do wina, mogą być dobrym prezentem, którym możemy obdarzyć kogoś bliskiego, lub samych siebie. Stanowią one dopełnienie kolekcji win, a profesjonalny zestaw do wina zadowoli każdego konesera tego szlachetnego trunku. Stąd wynika istniejące od lat duże zainteresowanie tego typu produktami, które z roku na rok wzrasta, dzięki coraz powszechniejszemu zainteresowaniu winiarstwem.

 

OFERTA