Na co warto wydać grudniowe środki z 500+? Oczywiście, można tutaj wymienić wiele możliwości. Należy jednak pamiętać, że zbliżają się Święta a tak się składa, że w naszej świątecznej ofercie znajduje się kilka punktów, które niewątpliwie zasługują na bliższą uwagę. 

kubki termiczne

1. Kubki termiczne

Niektórzy z nas dużo podróżują, również zimą. Zresztą, nawet jeżeli przemieszczamy się tylko po terenie miasta, to i tak możemy nieźle zmarznąć. Co najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji? Oczywiście, gorąca kawa albo herbata. Możemy pójść do kawiarni i zapłacić za kawę lub herbatę pięciokrotność jej rzeczywistej wartości. Możemy również skorzystać z automatu z gorącymi napojami i za dwa złote otrzymac kubek czegoś, co tylko z nazwy jest kawą albo herbatą. Istnieje jednak również trzecie rozwiązanie. Co byłoby, gdybyśmy mogli mieć przy sobie, przez cały dzień swoją ulubioną, sporządzoną według własnych preferencji i we własnym domu kawę lub herbatę? Jeżeli to właśnie trzecia z wymienionych opcji jest najbardziej pociągająca(a jest!), to powinniśmy zaopatrzyć się w jakościowy kubek termiczny. W naszej świątecznej ofercie prezentujemy kubki termiczne renomowanego producenta Contigo. Kubki Contigo są nie tylko funkcjonalne(długi czas utrzymywania ciepła, konstrukcja zapewniająca całkowitą szczelność, duża pojemność i dwuletnia gwarancja jakości), ale także charakteryzują się ładnym, gustownym wyglądem. Nawet więc jeśli sami nie pijamy gorącej kawy lub herbaty, to z całą pewnością mamy wśród bliskich kogoś, komu możemy sprezentować taki kubek. Oczywiście, aż do świąt kubki termiczne Contigo są u nas dostępne po naprawdę „świątecznych“ cenach.

stojak na wino

2. Stojaki na wino

Wino pijemy przez cały rok, ale kiedy robi się zimno i szaro niektórzy z nas przyrzadzają również tzw. grzańca. Dobre grzane wino plus ulubiona przekąska to znakomity sposób na uprzyjemnienie zimnego, zimowego wieczoru. Tak samo jak w przypadku kubków termicznych, stojak na wino może z powodzeniem służyć nam samym, ale jednocześnie znakomicie nadaje się na świąteczny prezent. Dzięki profesjonalnej konstrukcji oraz gustownemu design’owi stojaki na wino sprawdzają się nie tylko w swojej podstawowej funkcji, ale równiez jako element wystroju wnętrza. Szczególnie polecamy wieszak na wino Cioso Blomus - który jest jednym z najpopularniejszych stojaków na wino. 

stojak na drewno

3. Stojak na drewno

Trzecia propozycja może wydawać się nieco ekstrawagancka jako pomysł na świąteczny prezent, ale w końcu nie każdy lubi dostawać ładne, malutkie prezenty. Na pewno niektórzy członkowie naszej rodziny są usposobieni bardziej praktycznie i zamiast nowego smartfona lub ipada woleliby dostać coś, co naprawdę się im przyda. Stojaki na drewno Grab-1 oraz Grab-2 to akcesoria pochodzące od jednej z najbardziej renomowanych firm w swoim segmencie rynku. Cechują się solidną, inżynierską budową, dzięki czemu są nie tylko łatwe w montażu oraz demontażu, ale także niezwykle pojemne. Ponadto, ich struktura zapewnia optymalne schnięcie drewna, co w warunkach zimowych nabiera szczególnie istotnego znaczenia. Co więcej, stojaki na drewno Grab-1 oraz Grab-2 zostały zaprojektowane po to, aby z powodzeniem spełniać nie tylko funkcje czysto użytkowe. Najwyższej jakości stal nierdzewna oraz ładny, opływowy kształt sprawiają, że taki stojak z całą pewnością nie oszpeci naszego wnętrza, a wręcz przeciwnie: wypełniony drewnem nada mu specyficznego, zimowego charakteru.

zestawy do win

4. Zestawy do wina

Propozycja numer 4 to zestawy do wina firmy Dreamwood. To prawdziwie elitarne akcesoria: piękne, gustowne etui wykonane z drzewa bambusowego a w środku wszystko, co jest potrzebne każdemu prawdziwemu koneserowi wina. Zwykło się uważać, że takie „specjalistyczne“ prezenty, jak właśnie na przykład stojaki do win, należy dawać w prezencie tylko osobom, które „są w temacie“. Nie jest to jednak do końca prawda. Wielu koneserów szlachetnych trunków zaczynało swoją przygodę z winiarstwem od jakiegoś niepozornego incydentu: na przykład od otrzymania w prezencie świątecznym prawdziwego zestawu do wina. Oczywiście, nabywając zestaw do wina celem sprezentowania go komuś bliskiemu nie zapomnijmy o dołączeniu do świątecznej paczuszki również butelki dobrego trunku. Aż do świąt zestawy do win Dreamwood są dostępne po atrakcyjnych, znacznie niższych niż zazwyczaj cenach.