Rodzinny piknik, ognisko w gronie znajomych, wyprawa górska czy biwak z przyjaciółmi, to naprawdę świetne pomysły skłaniające do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, w otoczeniu najbliższych. Zespołowe planowanie kolejnych etapów wyjazdu i wspólna przygoda, gwarantują dobrą zabawę, pod warunkiem, że mamy pod ręką odpowiedni zestaw narzędzi umożliwiający nam sprawne poradzenie sobie z tym, na co nie chcemy tracić czasu na weekendowym wyjeździe.

Oto kilka propozycji, które należy rozważyć i w które warto zaopatrzyć się przed podróżą, by zaoszczędzić swój czas.karta ninja

Karta ninja to przydatny w każdej sytuacji produkt o rozmiarach standardowej karty kredytowej zawierający 18 narzędzi w 1. Karta ninja pozwala otwierać puszki, butelki, listy, a nawet paczki. Służy jako miarka, a z uwagi na specjalnie wyprofilowany otwór może również pełnić rolę stabilnego statywu do telefonu, jeśli chcemy zrobić zdjęcie, czy swobodnie obejrzeć film w warunkach niekoniecznie do tego przystosowanych. Cztery różne końcówki pozwalają z łatwością uporać się z przykręceniem śrub, a pozostałe zminimalizowane do rozmiarów karty profesjonalne narzędzia są świetną alternatywą sprawdzającą się nie tylko na turystycznych wycieczkach, ale również w codziennych życiowych czynnościach.

 

nakładka na klucze - bajer - gadżet8w1 nakładka na klucze to kolejny uniwersalny produkt łączący w sobie kilka rozwiązań usprawniających nam codzienne czynności i pomagających w uporaniu się z wycieczkowymi niespodziankami.Tym razem mamy do dyspozycji bardziej kompaktowy zestaw o wymiarach zwykłego klucza, wykonany z odpornych na ogień metali. Dzięki skrupulatnie wyprofilowanym otworom umożliwia m.in. otwieranie puszek, butelek oraz kartonów i z pewnością doskonale sprawdzi się zarówno w podróży jak i w pracy.

 

 

karabinek na klucze - gadzet -

Karabinek (karabińczyk) na klucze to wytrzymały i odporny na wysokie temperatury gadżet, który sprawdzi się nie tylko do przytrzymywania naszych kluczy w jednym miejscu, bez ryzyka ich zgubienia, ale również doskonale sprawdzi się w codziennej pracy, czy turystyce, jako uchwyt pomagający zawieszenie hamaka.

Lampa turystyczno-budowlano-imprezowa - Praktyczna lampka na baterie, która świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie trudno o światło, czy chociażby dostęp do prądu. Haczyk znajdujący się na końcu lampki umożliwia jej swobodne zawieszenie w dogodnym dla nas miejscu, a specjalne zaprojektowanie i trzystopniowy poziom oświetlania (bardzo jasny, jasny, mruganie) sprawia, że lampka jest komfortowa dla osób, które jej używają. Z uwagi na jej poręczność i odporność zarówno na wysokie i niskie temperatury, jak i upadki idealnie sprawdzi się na budowie, imprezie, czy nocowaniu w plenerze.

 

Lampka pod namiot, lampa przenośna, lampa survival