Sklep ePraktyk.pl

Nordic Ware

Siatka  Lista 

 1. Patelnia do placków SMILEY FACE / Nordic Ware

  Patelnia do placków SMILEY FACE / Nordic Ware

  216,00 zł

  Ukłon w stronę małych łasuchów - patelnia z kolekcji Smiley Face wyprodukowana przez markę Nordic Ware. Patelnia ta służy do przygotowywania popularnych placków typu pancake, które jest jednym z ulubionych dań śniadaniowych wielu dzieci. Prezentowany model posiada 7 wgłębień do przygotowania placków - każdy z motywem innej buźki. Patelnia przeznaczona do kuchenek ceramicznych i gazowych.

  Dowiedz się więcej

 2. Patelnia EBELSKIVER / Nordic Ware

  Patelnia EBELSKIVER / Nordic Ware

  259,00 zł

  Oryginalna i bardzo wytrzymała patelnia Ebelskiver amerykańskiej marki Nordic Ware. Zaprojektowana została do przyrządzania duńskiego przysmaku - ciasteczek, które kształtem i smakiem przypominają tradycyjne, polskie pączki. Patelnia wykonana została z aluminium, posiada 7 wgłębień na ciasteczka. Można ją używać wyłącznie na kuchenkach ceramicznych i gazowych.

  Dowiedz się więcej

 3. Patelnia do gofrów BELGIAN WAFFLER / Nordic Ware

  Patelnia do gofrów BELGIAN WAFFLER / Nordic Ware

  338,00 zł

  Patelnia do gofrów Belgian Waffler to kolejna propozycja od marki Nordic Ware, tym razem skierowana do amatorów gofrów. Patelnia podzielona została na dwie połówki - każda z nich dzieli się następnie na cztery równe części. Bardzo wygodna w codziennym użytkowaniu, solidna i wytrzymała. Patelnię używać możemy jedynie na kuchenkach ceramicznych i gazowych.

  Dowiedz się więcej

 4. Patelnia do wafli ptysiowych WAFFLE PUFF / Nordic Ware

  Patelnia do wafli ptysiowych WAFFLE PUFF / Nordic Ware

  369,00 zł

  Patelnia do wafli ptysiowych amerykańskiej marki Nordic Ware to gwarancja solidności i ogromnej funkcjonalności. Dzięki niej każdy amator słodkich śniadań i podwieczorków może przygotować smaczne wafle ptysiowe. Patelnia podzielona na dwie połówki z zaprojektowanymi specjalnymi wgłębieniami. Przeznaczona jedynie na kuchenki ceramiczne i gazowe.

  Dowiedz się więcej

 5. Patelnia do gofrów WAFFLE DIPPER / Nordic Ware

  Patelnia do gofrów WAFFLE DIPPER / Nordic Ware

  378,00 zł

  Rewelacyjna patelnia Waffle Dipper to model wyprodukowany przez amerykańską markę Nordic Ware. Patelnia przeznaczona jest do przyrządzania smacznych paluszków gofrowych, które są znakomitą opcją jako danie śniadaniowe lub słodki podwieczorek. Podzielona na dwie połówki, z których każda pozwala na przygotowanie 4 gofrów. Można ją używać wyłącznie na kuchence gazowej lub ceramicznej.

  Dowiedz się więcej

Siatka  Lista 

Nordic Ware

Historia amerykańskiej marki Nordic Ware sięga 1946 roku, kiedy to małżeństwo Dorothy i H. David Dalquist założyło w Minneapolis niewielką firmę zajmującą się produkcją wszelakich form i patelni do wypieków. Ich oryginalny design i szerokie możliwości zastosowania sprawiły, że w bardzo krótkim czasie podbiły one serca amerykańskich pań domu, które nabywały ich formy do babek i babeczek. Sukces ten przełożył się także na zwycięstwo babki upieczonej w formie Nordic Ware na państwowym konkursie wypieków w 1966 roku.

Klientów zachwyca nie tylko wygląd, ale także jakość materiału, z których wykonane są formy. Każda z nich stworzona została z kutego aluminium, które wyróżnia wysoka trwałość i wytrzymałość, jak również znakomite przewodzenie ciepła.

Firma Nordic Ware zajmuje się także produkcją wysokiej klasy garnków, patelni oraz naczyń do pieczenia na grillu. Marka zapoczątkowała również erę produkcji naczyń, w których możemy nie tylko podgrzewać, ale także przyrządzać dania w kuchenkach mikrofalowych.