Sklep ePraktyk.pl

Dreamland

Siatka  Lista 

Dreamland SPA Ogrodowe

Dreamland SPA Ogrodowe

22 555,00 zł

Siatka  Lista 

DreamLand: balie, sauny, jacuzzi online

Dreamland - designed by Norwegian nature, created by human passion

Dreamland to producent balii i saun ogrodowych opalanych drewnem. Produkty wykonane są tylko z naturalnego drewna, świerku, modrzewia bądź cedru syberyjskiego. Balie i sauny charakteryzują się doskonałą jakością, nowoczesnym designem i funkcjonalnością. Zostały tak zaprojektowane, żeby cieszyć i relaksować zapewniając bezproblemowe działanie i prostotę obsługi.

Dreamland świetnie nadaje się do hoteli , pensjonatów , uzdrowisk , firmowych ogródków, agroturystyki, stoków narciarski, sal weselnych, osiedli , wsi i miast jak i również osób prywatnych. Zajmujemy się projektem od A do Z , ponieważ uważamy że zadowolenie klienta to nasz najwyższy cel. Zawsze staramy się pracować rzetelnie i uczciwie. Podchodzimy do naszej pracy z pasją.

Specyfikacja , technologia i ilość saun , jacuzzi i ich wielkość w każdym ogródku spa jest bardzo starannie konsultowana i dobierana na potrzeby klienta. Rodzaj materiału saun , jacuzzi i pieców podlega fachowej ekspertyzie. Jesteśmy profesjonalistami. Pomożemy Państwu zaprojektować własny Dreamland i jesteśmy pewni że wspaniale uatrakcyjni miejsce w którym będzie się znajdował. Zapraszamy do głębszego zbadania korzyści wynikających z używania produktów Dremaland : http://dreamland.org.pl