Sklep ePraktyk.pl
Ze względu na dużą ilość zamówień, wysyłka może ulec opóźnieniu. Kontakt: info@epraktyk.pl lub Whats'app +48 530 737 841

Buff

Siatka  Lista 

 1. Kominiarka pod kask narciarski Buff

  Kominiarka Merino Wool Balaclava Buff Purple

  129,00 zł

  Kominiarka Buff Merino Wool Balaclava w kolorze fioletowym. Model skierowany do motocyklistów i rowerzystów, którzy potrzebują dodatkowej ochrony głowy pod kaskiem. Wykonana w pełni z wełny Merino, która redukuje nieprzyjemne zapachy i chroni przed zawilgoceniem. Model w rozmiarze uniwersalnym, dopasowany do każdego kształtu głowy.

  Dowiedz się więcej

 2. Kominiarka na narty Buff

  Kominiarka Thermonet Baclava Buff Arrowhead Multi

  129,00 zł

  Thermonet Baclava to oryginalna kominiarka marki Buff, którą zaprojektowano w połączeniu koloru niebieskiego, zielonego i żółtego. Model w rozmiarze uniwersalnym, zaprojektowany w oparciu o bezszwową konstrukcję. Kominiarka wykonana z innowacyjnego materiału Thermnet, który gwrarantuje znakomitą izolację cieplną oraz termoregulację. Produkt przyjazny środowisku.

  Dowiedz się więcej

 3. Kominiarka narciarska czarna Bolle

  Kominiarka Lightweight Merino Wool Balaclava Buff Black

  129,00 zł

  Lightweight Merino Wool Balaclava marki Buff to wielofunkcyjna, elastyczna kominiarka wykonana z miękkiej wełny Merino. Kominiarka chroni przed promieniowaniem UV, zapobiega powstawaniu brzydkich zapachów oraz doskonale pochłania wilgoć. Model w kolorze czarnym, przyjazny dla środowiska. Dopasowany do każdego kszałtu głowy.

  Dowiedz się więcej

 4. Kominiarka narciarska Buff

  Kominiarka Merino Wool Balaclava Buff Fioletowa

  129,00 zł

  Rewelacyjna kominiarka Merino Wool Balaclava marki Buff dla miłośników jazdy na motocyklu lub rowerze. Kominiarka wykonana z wysokiej klasy wełny Merino, która jest ciepła, pochłania nieprzyjemne zapachy, doskonale odprowadza wilgoć i chroni przed promieniowaniem UV. Model w uniwersalnym rozmiarze z wycięciem na oczy i usta. Posiada atest jakości TUV Rheinland Oeko-tex.

  Dowiedz się więcej

 5. Kominiarka Merino Wool Balaclava Buff Solid Black

  Kominiarka Merino Wool Balaclava Buff Solid Black

  129,00 zł

  Buff Merino Wool Balaclava w kolorze Solid Black - uniwersalna, bardzo funkcjonalna kominiarka, którą wykonano z ciepłej wełny Merino. Dedykowana rowerzystom i motocyklistom. Zapewnia stały poziom temperatury ciała, jak również zdolność do doskonałego pochłaniania wilgoci. Model w rozmiarze uniwersalnym, dopasowany do każdego kształtu głowy. 

  Dowiedz się więcej

 6. Kominiarka Merino Wool Balaclava Buff Solid Navy

  Kominiarka Merino Wool Balaclava Buff Solid Navy

  129,00 zł

  Kominiarka Merino Wool Balaclava marki Buff w odcieniu Solid Navy. Model wykonany z ciepłej, w pełni naturalnej wełny Merino, która zapewnia stałą temperaturę ciała. Kominiarka zaprojektowana dla motocyklistów i rowerzystów, którzy założyć ją mogą pod kask. Rozmiar uniwersalny, dopasowany do każdej głowy.

  Dowiedz się więcej

Siatka  Lista 

Buff jest to firma, która od 1992 roku projektuje, tworzy i dystrybuuje ponad 90% produktów z niewielkiego miasteczka Igualada w Katalonii, niedaleko Barcelony. Zarówno biura, jak i hala produkcyjna znajdują się w tym samym miejscu, przez co powierzchnia całej firmy zajmuje ok 12 000 m2. Dzięki takiemu rozwiązaniu, marka Buff posiada całkowitą kontrolę nad wszystkimi procesami, które zachodzą podczas produkcji ich produktów.

Produktami oferowanymi przez markę Buff są przede wszystkim oryginalne, wielofunkcyjne chusty Buff, które obecnie dostępne są w ponad 70 krajach na całym świecie. Oferowane przez nich chusty wyróżnia zastosowanie najwyższej jakości materiałów, jak również bogactwo zastosowań.

Celem priorytetowym dla firmy jest dbałość o satysfakcję klienta, a także o otaczającą nas przyrodę, dzięki czemu wiele z produktów sklasyfikowano jako „przyjazne dla środowiska”.

W swojej ofercie marka Buff posiada również – oprócz wspomnianych chust – czapki i kominiarki, a także szale i bandany.