Sklep ePraktyk.pl

Kubki termiczne i bidony

Brak produktów spełniających kryteria.

Kubki termiczne na kawę, herbate: wycieczkowe, biurowe

 


 

  Jaki kubek termiczny wybrać ?

 Kierując się wyborem kubka termicznego należy zwrócić uwagę nie tylko na jego wygląd, ale także na to, aby jak najdłużej podtrzymywał ciepło wlanego do niego napoju. Życie stało się dynamiczne, żyjemy w ciągłym biegu, na niektóre sprawy mamy coraz mniej czasu, więc na pewno kubek termiczny musi prawidłowo spełniać swoje zadanie. Istnieją kubki z otwieranym wieczkiem, ale również z ustnikiem, sam dopasujesz który jest dla ciebie bardziej funkcjonalny.

 

  Dlaczego nasze kubki termiczne są najlepszą ofertą na rynku? 

  Kubek termiczny, aby zachował swoje właściwości izolacyjne posiada podwójne ścianki, między którymi znajduje się pusta przestrzeń dzięki czemu tak długo trzyma ciepło. Wybierając kubek termiczny zwróćmy uwagę na bardzo ważny szczegół który choć teraz wydaje nam się błahy  lecz w gruncie rzeczy jest bardzo istotny zatem, żeby kubek pasował do uchwytu w samochodzie, kubki firmy Contigo pasują do niemal wszystkich uchwytów.

 

   Zalety i przewaga kubka termicznego Contigo nad innymi: 

 Niewątpliwie zaletami kubka termicznego Contigo jest jego 100% szczelność gwarantuje nam, że ciecz nie wycieka ze środka kubka nawet odwrócona do góry dnem. Utrzymuje ciepło do 4 godzin dzięki czemu przez długi czas będziemy mogli rozkoszować się ciepłym napojem.  Jest wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów, nie „przechodzi” innymi zapachami a do tego jest prosty w obsłudze. Gumowa opaska pozwala lepiej chwycić kubek oraz chronić dłonie. Wykonany jest ze stali nierdzewnej.  Odporny na uderzenia. Jego pojemność to 0,47l. Niesamowite metaliczne kolory, które na pewno przyciągają uwagę. Kubek ten jest z pewnością wyjątkowy, dopracowany w najdrobniejszym szczególe.