Sklep ePraktyk.pl
Kontakt odnośnie zamówień email info@epraktyk.pl lub Whats'app +48 530 737 841

Kaski narciarskie

Siatka  Lista 

Kask narciarski WOOSH

Kask narciarski WOOSH

299,00 zł

Siatka  Lista 

Wybierając się na wypad na narty, trzeba przede wszystkim zadbać o swoje bezpieczeństwo. Istotny jest zakup bardzo dobrej jakości kasku, aby białe szaleństwo było przyjemne, swobodne i pełne wolności. To dzięki niemu będziesz czuł się komfortowo, a także stylowo. Oferowane przez naszą firmę kaski, to produkty najwyższej klasy. 

Kaski narciarskie wyprodukowane zostały przez renomowaną francuską markę Bolle. Znana jest ona na całym świecie i posiada bogatą ofertę sprzętu dla narciarzy i  snowboardzistów. W swoich kaskach firma zastosowała szereg technologii dzięki, którym zapewniona jest wygoda, tak bardzo potrzebna podczas narciarskich zjazdów ze stoków. Kaski narciarskieBolle są także bardzo wytrzymałe, skorupy wykonane są z formowanego wtryskowo ABS lub In Mold, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trudnych warunkach i absorbuje energię podczas ewentualnych uderzeń. W naszym sklepie posiadamy różne modele, męskie i damskie. Każdy znajdzie coś dla siebie. 

Kaski narciarskie w naszej ofercie to nie tylko doskonała ochrona, ale także wyjątkowy styl. Marka Bolle postarała się o to, aby kaski były eleganckie, a dzięki temu, że mają klasyczne kolory, można dopasować je do wszystkiego. Mają fantastyczny, nowoczesny i atrakcyjny design, więc będziesz się nich czuć wyjątkowo i modnie. 

Innowacyjne technologie i materiały, z których kaski zostały wykonane, gwarantują, że są one odporne, a także wygodne. Posiadają system Click-To-Fit lub FTF, którego głównym zadaniem jest dopasowanie kasku do głowy użytkownika. Wyposażone są w specjalne pokrętła w tylnej części kasku, dzięki czemu możemy idealnie wyregulować kask, tak aby idealnie pasował do naszej głowy, a co za tym idzie uzyskać, także maksymalną stabilność, nawet podczas ekstremalnej jazdy. Po skończeniu zjazdów kask można poluzować. Kaski narciarskie posiadają także zintegrowany system wentylacji i regulowany wlot powietrza, dzięki któremu możesz samodzielnie decydować o stopniu wentylacji, a co za tym idzie dostosować do swoich potrzeb temperaturę. 

Formowany wtryskowo materiał ABS i In Mold to gwarancja odporności na uderzenia, a co za tym idzie bezpieczeństwo. Dopasowują się one do głowy, są wygodne w codziennym użytkowaniu na stoku. 

Niektóre modele wyposażone są w futrzane nauszniki, dzięki którym użytkownikowi jest ciepło przez cały dzień spędzony na stoku. Nie ograniczają one słyszenia, co również wpływa na bezpieczeństwo. Można je także odpiąć i wyprać w pralce, więc zachowana zostaje higiena. Dodatkowo kaski posiadają miękką welurową antyalergiczną wyściółkę, którą również można prać.

W naszym sklepie znajdziesz także kask narciarski dedykowany specjalnie dla kobiet. Każda narciarka go doceni, bo dzięki niemu będzie jej ciepło i wygodnie, a przede wszystkim kask zapewni pełną ochronę i będzie się w nim czuła bezpiecznie. 

Kaski przeznaczone są dla narciarzy i snowboardzistów.

Miłośnicy narciarstwa z pewnością docenią kask z innowacyjnymi szybami fotochromowymi cat. 1-2, które automatycznie dopasowują się do warunków atmosferycznych i gwarantują doskonałą widoczność. Zapewniają komfort dla oczu i głowy. Kask ten dedykowany zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Szyby kasku posiadają liczne technologie, które zapewniają niesamowitą ochronę oczu użytkownika. 

naszej ofercie znajdują się różne kaski i każdy możne wybrać produkt, który odpowie na jego indywidualne preferencje. Kaski narciarskie w naszym sklepie przeznaczone są dla wszystkich, nawet najbardziej aktywnych sportowców. 

Kaski narciarskie Bolle to przede wszystkim: 

 

 • bezpieczeństwo
 • komfort użytkowania
 • wygoda przez cały dzień spędzony na stoku 
 • najwyższa jakość i wytrzymałość
 • najwyższa ochrona 
 • lekkość
 • innowacyjność 
 • piękny design
 • stabilna konstrukcja
 • znakomita wentylacja
 • markowy, renomowany sprzęt. 

 

Każdy kask sprzedawany jest ze specjalnym workiem przeznaczonym do jego przechowywania. 

Dzięki kaskowi narciarskiemu poczujesz wolność, komfort i bezpieczeństwo. Będziesz mógł ruszyć odważnie na stok i oddać się białemu szaleństwu. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.