Sklep ePraktyk.pl
Kontakt odnośnie zamówień email info@epraktyk.pl lub Whats'app +48 530 737 841

Chusty

Siatka  Lista 

 1. Chusta Thermonet Buff Solid Black

  Chusta Thermonet Buff Solid Black

  109,00 zł

  Wytrzymała, niezwykle funkcjonalna chusta Thermonet Buff, którą zaprojektowała marka Buff. Chusta wykonana z innowacyjnego materiału Thermonet, który łączy w sobie klasyczną tkaninę Buff oraz włókno Primaloft. Znakomicie izoluje ciepło, zapewnia szybkie wysychanie i ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Doskonała do stosowania jako szal, czapka, kominiarka, bandana lub opaska.

  Dowiedz się więcej

 2. Chusta Original Buff Obsession

  Chusta Original Buff Obsession

  69,00 zł

  Atrakcyjna chusta Original Buff w kolorze czarnym z nadrukowanymi wzorkami w odcieniu czerwonym i pomarańczowym. Chusta wykonana została z mikrofibry, która zapewnia doskonałą oddychalność w każdych warunkach. Dodatkowo użyta technologia Polygiene Active Odor Control gwarantuje nieustanną świeżość materiału. Model do stosowania jako chusta, szalik, czapka, kominiarka, bandana lub piratka.

  Dowiedz się więcej

 3. Chusta Original Buff EXPLORER MILITARY

  Chusta Original Buff EXPLORER MILITARY

  69,00 zł

  Chusta Original Buff w stylu militarnym, która wybierana jest przez mężczyzn aktywnych fizycznie i wysportowanych. Wykonana z miękkiej, bezszwowej mikrofibry, która chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Model wielofunkcyjny.

  Dowiedz się więcej

 4. Chusta Original Buff BAMSE BLUE

  Chusta Original Buff BAMSE BLUE

  69,00 zł

  Original Buff w kolorze granatowym, wypełniona delikatnymi wzorkami to bardzo wytrzymała, miękka chusta wielofunkcyjna. Ochroni nas w każdych warunkach atmosferycznych i sprawdzi się jako szalik, czapka, bandana, kominiarka.

  Dowiedz się więcej

 5. Chusta Original Buff CRASH BERRY

  Chusta Original Buff CRASH BERRY

  69,00 zł

  Solidny, bardzo wytrzymały produkt marki Buff - wielofunkcyjna chusta Original Buff w odcieniach fioletu. Chusta wykonana z miękkiej mikrofibry, która doskonale chroni przed wiatrem, słońcem, zimnem, śniegiem i deszczem.

  Dowiedz się więcej

 6. Original Buff Solid Grey Castlerock

  Chusta Original Buff Solid Grey Castlerock

  69,00 zł

  Original Buff w kolorze szarym to bardzo wytrzymała, uniwersalna chusta o wszechstronnym zastosowaniu. Model wykonany bezszwowo z wysokiej jakości mikrofibry, chroni przed zimnem, słońcem, deszczem i śniegiem.

  Dowiedz się więcej

 7. Chusta Original Buff AFGAN GRAPHITE

  Chusta Original Buff AFGAN GRAPHITE

  69,00 zł

  Designerska chusta Original Buff Afgan Graphite, która wykonana została z wytrzymałej, bezszwowej mikrofibry. Model wielofunkcyjny, chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

  Dowiedz się więcej

 8. Chusta Original Buff CRU

  Chusta Original Buff CRU

  69,00 zł

  Świetna chusta wielofunkcyjna Original Buff w kolorze kremowym - doskonała dla kobiet. Model wykonany z bezszwowej mikrofibry, co zapewnia maksymalny komfort i ciepło podczas użytkowania.

  Dowiedz się więcej

 9. Chusta Buff Thermal Reflective Navy

  Chusta Buff Thermal Reflective Navy

  75,00 zł

  Uniwersalna chusta Thermal Protection Buff w kolorze grafitowym, zaprojektowana przez markę Buff. Wszechstronny model wykonany z elastycznej, bezszwowej tkaniny Thermolite, która gwarantuje optymalny poziom temperatury ciała.

  Dowiedz się więcej

Siatka  Lista