Sklep ePraktyk.pl
Kontakt odnośnie zamówień email info@epraktyk.pl lub Whats'app +48 530 737 841

Tace

Brak produktów spełniających kryteria.

Tace kuchenne, tace kelnerskie

Wygoda przenoszenia i podawania dań może być znacznie większa, gdy sięgnie się po profesjonalne tace kuchenne. Dostępne w rozmaitych rozmiarach i kształtach, umożliwiają stabilne ustawienie naczyń w celu przetransportowania ich z miejsca przyrządzenia posiłku do punktu, w którym będzie on serwowany. Tacki można też wykorzystać jako podstawki pod naczynia, które z powodzeniem wpasują się w aranżację zastawionego stołu. W sprzedaży posiadamy również tace wprost stworzone do bezpośredniego serwowania przekąsek. Będą idealne np. do podania kanapek, ciastek czy owoców.

Tace kuchenne – wygoda i bezpieczeństwo
Dzięki trwałym, płaskim tacom, pokonanie dystansu z kuchni do jadalni już nigdy nie będzie wyzwaniem! Odpowiednio profilowane, dogodne w chwytaniu, rozwiązują problem naczyń zbyt rozgrzanych do złapania oraz napojów rozlewanych w trakcie przenoszenia. Pozwalają podać każdą potrawę w kulturalny sposób, bez ryzyka dotknięcia serwowanego jedzenia lub zabrudzenia nim stołu czy podłogi. Chcąc uzyskać maksimum pewności, że naczynie nie oderwie się od powierzchni w trakcie transportu, wystarczy wybrać tacę pokrytą silikonem. Gwarantuje on zwiększoną przyczepność, dzięki której danie zostanie bezpiecznie dostarczone do określonego punktu. Uchwyty w niektórych modelach dodatkowo zwiększają komfort trzymania tacy.

Wielofunkcyjność i uniwersalna prostota
Odrębną grupą produktów są tace kuchenne do serwowania dań. Wykonane z bezpiecznych dla zdrowia materiałów, gładkie tacki stanowią funkcjonalną alternatywę dla standardowych talerzy. Minimalistyczny, a przy tym elegancki design sprawia, że z powodzeniem można wykorzystać je do podania przystawek lub niektórych deserów. Postawione na stole, estetycznie wkomponują się w zastawę, bez względu na jej stylistykę. Uniwersalne barwy będą pasowały do każdego nakrycia stołu i wszystkich naczyń.

Szeroki wybór modeli
W sprzedaży posiadamy tace  kuchenne zaprojektowane z myślą o przenoszeniu potraw, jak i te stworzone do podawania przekąsek. Dostępne są także uniwersalne tacki, mogące pełnić dowolną rolę w kuchni. Występują w wersjach okrągłych i prostokątnych o różnych wymiarach, które można dobrać do indywidualnych potrzeb. Akcesoria wykonane są z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Mogą posiadać wykończenia z atestowanej gumy, silikonu i innych tworzyw sztucznych.