Sklep ePraktyk.pl

Tace

Siatka  Lista 

TACKA, MATOWA

TACKA, MATOWA

141,90 zł
TACKA, MATOWA

TACKA, MATOWA

284,90 zł
TACA OKRĄGŁA

TACA OKRĄGŁA

383,90 zł
TACA PROSTOKĄTNA

TACA PROSTOKĄTNA

438,90 zł
TACA Z UCHWYTEM

TACA Z UCHWYTEM

163,90 zł
TACA 13X22CM, MATOWA

TACA 13X22CM, MATOWA

123,20 zł
TACA 15X25CM, MATOWA

TACA 15X25CM, MATOWA

136,40 zł
TACA 17X20CM, MATOWA

TACA 17X20CM, MATOWA

152,90 zł

Siatka  Lista 

Tace kuchenne, tace kelnerskie

Wygoda przenoszenia i podawania dań może być znacznie większa, gdy sięgnie się po profesjonalne tace kuchenne. Dostępne w rozmaitych rozmiarach i kształtach, umożliwiają stabilne ustawienie naczyń w celu przetransportowania ich z miejsca przyrządzenia posiłku do punktu, w którym będzie on serwowany. Tacki można też wykorzystać jako podstawki pod naczynia, które z powodzeniem wpasują się w aranżację zastawionego stołu. W sprzedaży posiadamy również tace wprost stworzone do bezpośredniego serwowania przekąsek. Będą idealne np. do podania kanapek, ciastek czy owoców.

Tace kuchenne – wygoda i bezpieczeństwo
Dzięki trwałym, płaskim tacom, pokonanie dystansu z kuchni do jadalni już nigdy nie będzie wyzwaniem! Odpowiednio profilowane, dogodne w chwytaniu, rozwiązują problem naczyń zbyt rozgrzanych do złapania oraz napojów rozlewanych w trakcie przenoszenia. Pozwalają podać każdą potrawę w kulturalny sposób, bez ryzyka dotknięcia serwowanego jedzenia lub zabrudzenia nim stołu czy podłogi. Chcąc uzyskać maksimum pewności, że naczynie nie oderwie się od powierzchni w trakcie transportu, wystarczy wybrać tacę pokrytą silikonem. Gwarantuje on zwiększoną przyczepność, dzięki której danie zostanie bezpiecznie dostarczone do określonego punktu. Uchwyty w niektórych modelach dodatkowo zwiększają komfort trzymania tacy.

Wielofunkcyjność i uniwersalna prostota
Odrębną grupą produktów są tace kuchenne do serwowania dań. Wykonane z bezpiecznych dla zdrowia materiałów, gładkie tacki stanowią funkcjonalną alternatywę dla standardowych talerzy. Minimalistyczny, a przy tym elegancki design sprawia, że z powodzeniem można wykorzystać je do podania przystawek lub niektórych deserów. Postawione na stole, estetycznie wkomponują się w zastawę, bez względu na jej stylistykę. Uniwersalne barwy będą pasowały do każdego nakrycia stołu i wszystkich naczyń.

Szeroki wybór modeli
W sprzedaży posiadamy tace  kuchenne zaprojektowane z myślą o przenoszeniu potraw, jak i te stworzone do podawania przekąsek. Dostępne są także uniwersalne tacki, mogące pełnić dowolną rolę w kuchni. Występują w wersjach okrągłych i prostokątnych o różnych wymiarach, które można dobrać do indywidualnych potrzeb. Akcesoria wykonane są z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Mogą posiadać wykończenia z atestowanej gumy, silikonu i innych tworzyw sztucznych.