Sklep ePraktyk.pl
Kontakt odnośnie zamówień email info@epraktyk.pl lub Whats'app +48 530 737 841

Organizery

Brak produktów spełniających kryteria.

Organizery kuchenne do szuflad i szafek

Nieład w kuchni znacznie opóźnia przygotowanie posiłków a my tracimy cenny czas na poszukiwania czystego widelca. Na pewno każdy z nas zna to z autopsji. Oszczędźmy sobie czas i energię zaprowadzając porządek wśród naszych sztućców! Organizer kuchenny marki JOSEPH JOSEPH zmieści się w każdej szufladzie i zaspokoi oczekiwana nawet największych pedantów i designerów!

JOSEPH JOSEPH to angielska marka produkująca wielofunkcyjne narzędzia kuchenne. Dzięki połączeniu estetyki z funkcjonalnością wprowadza na rynek designerskie akcesoria kuchenne.

Organizer kuchenny JOSEPH JOSEPH jest świetnym rozwiązaniem dla każdego domu. Jego standardowy kształt pozwala mu dopasować się do niewielkich kuchennych szuflad, a dodatkowy pojemnik zagwarantuje dodatkowe miejsce na inne kuchenne narzędzia.Poza typowymi zagłębieniami na łyżki, widelce, noże oraz łyżeczki, organizer JOSEPH JOSEPH posiada szerokie wgłębienie na inne kuchenne narzędzia, co czyni go jeszcze bardziej funkcjonalnym. Jeśli rozmiar naszej szuflady nie pozwala na wykorzystanie dodatkowej części, to bez problemu możemy ją odpiąć i mieć klasyczny organizer na sztućce. Dzięki dwuczęściowej budowie organizer dopasuje się do szuflad o szerokości od 28,3 do 48 cm. Dodatkowym atutem jest mały pojemniczek, idealny do przechowywania niewielkich elementów.

Oczywiście organizer może być wykorzystany nie tylko jako praktyczny pojemnik na sztućce. Dzięki uniwersalnym kształtom wgłębień pozwala zaadaptować swoją przestrzeń dowolnie - może posłużyć jako pojemnik na przyprawy, poręczne narzędzia i tylko od nas zależy, w jaki sposób go wykorzystamy.  Rozmiar wgłębień pozwala na umieszczenie w organizerze sporej ilości sztućców i nie tylko.

Organizacja jest dobrą cechą, dlatego wprowadźmy ją do naszej kuchni. Produkt jest jedyny w swoim rodzaju na rynku, uhonorowany został  nagrodą podczas konkursu House Beautiful Awards 2013. Organizer kuchenny do szuflady JOSEPH JOSEPH dostępny jest w dwóch kolorach: w szarym oraz zielonym, może pochwalić się naprawdę oryginalnym designem i wykonaniem z najlepszych gatunkowo materiałów. Organizer zamówić można na stronie internetowej wraz z szybką dostawą pod wskazany adres. Zapomnij o bałaganie w swoich szufladach i sięgnij po praktyczny i estetyczny organizer!