Sklep ePraktyk.pl
Kontakt odnośnie zamówień email info@epraktyk.pl lub Whats'app +48 530 737 841

Deski do krojenia

Siatka  Lista 

Siatka  Lista 

Deski do krojenia: dekoracyjne, nowoczesne

W każdej kuchni deska do krojenia jest narzędziem, które jest niezbędnie potrzebne do wykonania różnych prac. Są one częścią składową przygotowania prawie każdego posiłku. Są nam przede wszystkim potrzebne do krojenia: warzyw, owoców, ryb, mięs, serów czy też innych produktów spożywczych. Do tych ostatnich, deska może również służyć jako forma ich eleganckiego podania. W naszej ofercie znajdują się deski do krojenia posiadające także dodatkowe funkcje.

Natomiast maty do krojenia w różnych kolorach pomogą nam w zachowaniu pełnej higieny w naszej kuchni. 

To bardzo ważne, abyśmy do krojenia warzyw i owoców, ryb i mięs używali różnych desek. A to dlatego, że na deskach zbierają się niebezpieczne bakterie, które mogą wywołać u nas zdrowotne powikłania. Nie powinniśmy zatem stosować tych samych desek do krojenia np., surowego mięsa i warzyw. Łatwym rozwiązaniem mogą, więc być oferowane przez nas maty do krojenia. 

Deski do krojenia – profesjonalizm w Twojej kuchni 

Nasza firma posiada w sprzedaży deski, które są czymś więcej niż tylko zwykłymi przyrządami do których przywykła większość z nas. Oferowane przez nas akcesoria są wyprodukowane przez światowej klasy producentów. Są dedykowane zarówno pasjonatom kulinarnym, jak i profesjonalnym kucharzom. Ponadto zapewniają komfort pracy, są praktyczne i wygodne w użyciu. W ofercie posiadamy deski do krojenia dwustronne, w których jedna strona jest gładka, a druga z wypustkami, dzięki czemu przytrzymuje w jednej pozycji np. mięso w trakcie jego krojenia. Eliminuje to ryzyko wyślizgnięcia się potrawy bądź skaleczenia palca. Dodatkowym udogodnieniem w tego typu deskach jest to, że dzięki ich pochyłej powierzchni, okruszki czy też soki z produktów krojonych, nie wylewają się i nie wypadają poza jej obręb, a po wykonanej pracy można je wylać bądź wyrzucić. Najlepsze, w tym rozwiązaniu jest to, że blat  kuchenny pozostaje czysty. Kolejną rzeczą, która ułatwi pracę jest antypoślizgowy brzeg, dzięki któremu deska nie będzie się przesuwać w trakcie krojenia. Ponadto można je myć w zmywarkach. Dostępne są w dwóch rozmiarach: dużym i małym, więc możesz wybrać to, co jest Tobie w danej chwili potrzebne. 

Dla tych, który cenią sobie rzeczy praktyczne i minimalistyczne mamy do zaoferowania zestaw trzech mat do krojenia. Każda z nich jest w innym kolorze (czerwona, niebieska, zielona), który oznacza ich przeznaczenie do krojenia: mięs, ryb oraz warzyw i owoców. Dodatkowo można połączyć je wszystkie razem, a otwór, który posiadają umożliwia ich zawieszenie. 

Deski do krojenia do zadań specjalnych 

Większość z nas czasem marzy, aby niektóre urządzenia były ze sobą połączone bądź miały specjalne funkcje, które znacznie ułatwiły by nam pracę. Niespodzianką dla wszystkich marzycieli są deski do krojenia do zadań specjalnych. W swojej ofercie posiadamy deski, które łączą zadania cedzaka i deski, a także taką deskę, która się zgina i umożliwia swobodne umieszczenie pokrojonych przez nas produktów np. w garnku. Deska z cedzakiem łączy te wszystkie funkcje, w jedną. Przed rozpoczęciem krojenia np. pomidorów, umieszczamy je na złożonej desce i w ten sposób warzywa możemy umyć pod bieżącą wodą, potem rozkładamy ją i możemy rozpocząć krojenie. Później oczywiście ponownie ją składamy, aby umieścić wszystko np. na patelni. Istna rewelacja, a to wszystko do kupienia w naszym sklepie. Obydwa rozwiązania są bardzo praktyczne i doceni je każdy, kto kocha gotować, a przy okazji uwielbia zaoszczędzić czas. Deski te również można myć w zmywarce. 

Deski do krojenia serów – praktyczne i eleganckie

Miłośnicy wina, choć nie tylko dobrze wiedzą, że sery smakują z nimi najlepiej. Sery zaś nie tylko cudownie smakują, ale także prezentują się najefektowniej na deskach specjalnie do tego przeznaczonych. Deski do krojenia serów, które oferujemy łączą praktykę i elegancję w jedną całość. Posiadają specjalne nożyki, które nadadzą się do krojenia wszystkich rodzajów sera. Wykonane są z trwałego drewna bambusowego. Ponadto specjalnie dla naszych klientów oferujemy możliwość wykonania na nich nadruku bądź grawerowania.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu.