Sklep ePraktyk.pl
Ze względu na dużą ilość zamówień, wysyłka może ulec opóźnieniu. Kontakt: info@epraktyk.pl lub Whats'app +48 530 737 841

Kosze na śmieci

Brak produktów spełniających kryteria.

Kosze na śmieci: dekoracyjne, wolnostojące, stylowe

W pomieszczeniach zarówno użytkowych, takich jak kuchnia bądź łazienka, a także biurowych niezbędnym elementem wyposażenia są kosze na śmieci. Pozwalają one na segregowanie i usuwanie różnego rodzaju odpadów. W naszej ofercie znajdują się pojemniki z różnym przeznaczeniem wykonane z trwałych materiałów – głównie ze stali nierdzewnej.

Posiadamy modele z pedałami, a także bez nich oraz z pokrywami lub otwarte. Kosze na śmieci w naszej ofercie mają różną pojemność, co pozwala na dopasowanie ich do danego obiektu, mając na uwadze jego specyfikę. Ponadto wyróżnia je elegancki design, co sprawia, że nadają się do nowocześnie urządzonych pomieszczeń. Są zatem dodatkowym estetycznym elementem, który wzbogaca styl wnętrza, w którym zostaną umieszczone. Kosze są odporne na zniszczenia, uderzenia i zarysowania.

Produkty przez nas oferowane pochodzą od znanych na całym świecie cenionych producentów, dzięki czemu ich wytrzymałość jest gwarantowana.

Kosze na śmieci z pokrywami w sklepie online

W naszej ofercie posiadamy kilka modeli koszy na śmieci zamkniętych z pokrywą. Wszystkie posiadają pedał, który jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Po jego naciśnięciu następuje otwarcie pokrywy, więc nie musimy używać naszych rąk, w których właśnie trzymamy odpady, które chcemy wyrzucić i zachowana zostaje pełna higiena. Ponadto pokrywy zapobiegają przykrym zapachom i dzięki nim nie wydostają się one na zewnątrz.

Kosze wyposażone są w wyjmowane pojemniki, co ułatwia ich opróżnianie. Dodatkowo są łatwe w utrzymaniu czystości.

Posiadamy różne modele, w różnorodnych odcieniach, można je zatem dopasować z przeznaczeniem do pomieszczenia, w którym będą użytkowane. Ich zdecydowanym plusem jest to, że posiadają walory estetyczne i z pewnością wzbogacą wnętrze, dzięki swojemu eleganckiemu wyglądowi. Zatem łączymy tu dwie najważniejsze funkcje: praktyczną i designerską.

Można umieścić je zarówno w kuchni, jak i w łazience, a także w biurze, w każdym pomieszczeniu sprawdzą się świetnie. Są bardzo funkcjonale, posiadają antypoślizgowe podstawy. Dostępne są także modele ze specjalnymi uchwytami, które umożliwiają łatwe przenoszenie kosza.

Pojemniki te, z pewnością będą służyły przez lata. Niektóre modele zostały poddane specjalnym testom, z których wynika, że ich pedały będą sprawnie działały przez 150 tysięcy naciśnięć, co daje nam 20 naciśnięć dziennie przez aż 20 lat! 

Kosze na śmieci otwarte w sklepie internetowym

Te pojemniki na śmieci to przede wszystkim styl i elegancja. Sprawią, że w Twoim mieszkaniu czy też biurze łatwiej będzie utrzymać czystość. Stanowią one idealny dodatek do stylowych wnętrz. Są proste, a jednocześnie nowoczesne. Wykonane są ze stali nierdzewnej, która zapewnia łatwość konserwacji oraz sterylność. W naszej ofercie do wyboru są modele matowe, o różnych pojemnościach. Posiadają one plastikowy wkład, który dodatkowo jest pomocny przy dbaniu o czystość.

Te kosze na śmieci sprawdzą się zarówno w łazience, biurze, jak i innych pomieszczeniach. Ich klasyczny wygląd podkreśli elegancki wystrój. To połączenie funkcjonalności i piękna. Niektóre modele posiadają większy otwór, więc idealnie nadadzą się do biura bądź do domowego gabinetu, gdyż z łatwością wrzucisz do nich np. zużyte papiery, obierki po struganiu ołówków, dokumenty itp. 

Jeden z oferowanych przez nas modeli posiada także dodatkową pokrywkę, która umożliwia gaszenie papierosów, zatem będzie to dobry wybór do biurowej palarni bądź na balkon. Jest to połączenie kosza z popielnicą. Kosze na śmieci oferowane przez nasz sklep posiadają mocną i wytrzymałą konstrukcję, dzięki czemu posłużą na długie lata. 

Jeśli zależy Państwu na produktach sprawdzonych, trwałych, wytrzymałych, a także takich, które są wyprodukowane przez światowej klasy producentów amerykańskich i niemieckich to zakup koszy na śmieci w naszym sklepie będzie najlepszym wyborem. 

Gwarantujemy: wysoką jakość, niepowtarzalny styl i elegancję. 

Kosz na śmieci zakupiony w naszym sklepie, nie będzie tylko koszem, ale także pięknym i designerskim elementem wystroju Państwa domu czy biura. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.