Sklep ePraktyk.pl
Ze względu na dużą ilość zamówień, wysyłka może ulec opóźnieniu. Kontakt: info@epraktyk.pl lub Whats'app +48 530 737 841

Stojaki łazienkowe

Brak produktów spełniających kryteria.

Stojaki łazienkowe na ręczniki, na papier

Stylowe akcesoria łazienkowe są potrzebne w każdym domu. Są nie tylko praktyczne, ale też podkreślają nowoczesny charakter wnętrza. Stojaki łazienkowe to jedne z tych elementów wyposażenia, dzięki którym łatwiej zadbać o swoją higienę i porządek w pomieszczeniu. Powinny być wykonane z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów, a także muszą być łatwe do wyczyszczenia. Oczywiście najlepiej by było, gdyby ich design pasował do reszty wystroju, dlatego warto zwrócić uwagę na jego detale, choć większość współczesnych produktów tego rodzaju cechuje minimalizm.

Można wybierać spośród stojaków łazienkowych różnego typu. Niektóre z nich łączą funkcję stojaka na szczotkę do WC i uchwytu na papier toaletowy, inne stojaki łazienkowe służą wyłącznie do tego, by wieszać na nich ręczniki. Najlepsi producenci dokładają starań, aby tworzyć projekty o ergonomicznych kształtach, dlatego wybierając funkcjonalny, skonstruowany w przemyślany sposób model, można być pewnym tego, że nie ograniczy on przestrzeni w łazience. Zazwyczaj przecież w łazience jest dość mało miejsca i nawet niewielkie akcesoria ustawione na podłodze czy zawieszone na ścianie ograniczają swobodę ruchów osób, które z niej korzystają. 

Ekskluzywne Stojaki łazienkowe wykonane z najlepszych materiałów, takich jak na przykład matowa stal nierdzewna i wytrzymały plastik, dodadzą klasy każdej łazience. Ponadto są inwestycją na długi czas, gdyż przez lata nie tracą swojego efektownego wyglądu. Są zazwyczaj monochromatyczne lub posiadają ciemniejsze akcenty w stonowanych odcieniach. Geometryczne kształty stojaków sprawiają, że w pomieszczeniu panuje atmosfera ładu i harmonii. Stawiając na model o solidnej konstrukcji i stabilnej podstawie, można być spokojnym o to, że stojak łazienkowy nie przewróci się, nawet, gdy znajdzie się na nim kilka ręczników.

Stojaki łazienkowe ułatwiające codzienną higienę i umożliwiające sprawne zagospodarowanie przestrzeni pomieszczenia to obowiązkowy element wyposażenia każdego mieszkania czy domu prywatnego, a także każdego hotelu, pensjonatu czy restauracji. Nie ulega wątpliwości, że dbałość o to, by każdy element łazienki robił wrażenie swoim eleganckim wykończeniem i ekskluzywnym wyglądem świadczy o świetnym guście jej właściciela.