Sklep ePraktyk.pl
Ze względu na dużą ilość zamówień, wysyłka może ulec opóźnieniu. Kontakt: info@epraktyk.pl lub Whats'app +48 530 737 841

Kosze na pranie

Siatka  Lista 

Siatka  Lista 

Kosze na pranie do łazienki

Zachwycające wyglądem i funkcjonalnością, nowoczesne kosze na pranie, będące istotnym elementem wyposażenia domowej łazienki. Wielość dostępnych modeli sprawia, że bez problemu można dopasować je do indywidualnego gustu, jak też do dotychczasowej aranżacji wnętrza. Wszystkie pojemniki charakteryzują się nieprzeciętnym designem i najwyższą precyzją wykonania. Sprawia to, że pełnią rolę nie tylko użytecznego akcesorium, pozwalającego zachować codzienny porządek, ale stanowią również oryginalną dekorację.

Maksymalna funkcjonalność i wygoda
Występujące w wersjach o różnej pojemności i odmiennych wymiarach, kosze na pranie można bez problemu dostosować do możliwości własnego mieszkania. Miejsce na tego typu pojemnik znajdzie się nawet w najmniejszej łazience – wystarczy wybrać model o węższej, smuklejszej formie. Wszystkie kosze wyprodukowano z wysokogatunkowych, mocnych materiałów. Zarówno te wykonane z aluminium i włókien syntetycznych, jak też te ze szczotkowanej stali nierdzewnej oraz usztywnionej tkaniny, gwarantują wytrzymałość i optymalną wentylację przechowywanych ubrań. Odzież nie wilgotnieje i zachowuje naturalny zapach, nawet jeśli zostanie całkowicie zamknięta w pojemniku. Podnosi to komfort funkcjonowania i korzystnie wpływa na ogólną estetykę łazienki.

Kosze na pranie jako stylowe dodatki
Poza niekwestionowaną użytecznością, proponowane kosze na pranie wyróżniają się również wysokimi walorami estetycznymi. Zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, stanowią eleganckie uzupełnienie dotychczasowego wystroju łazienki. Występując w różnych wersjach kolorystycznych, jeszcze lepiej pozwalają dopasować się do konkretnej aranżacji.

Zachowawczość oferowanych barw umożliwia estetyczne skomponowanie ich z łazienkami utrzymanymi w dowolnej stylistyce. Będą interesująco prezentowały się w nowoczesnym wnętrzu o charakterze minimalistycznym, ale na pewno wpasują się także do łazienki zachowanej w tradycyjnym klimacie. Bez pretensjonalnych zdobień i dodatków, dają możliwość gustownego włączenia ich do dowolnie urządzonego pomieszczenia. Wykonane na podstawie nieskomplikowanych projektów, modernistyczne kosze na pranie występują w wersji z aluminiowymi uchwytami ułatwiającymi ich przenoszenie, bądź z siatkowym workiem, który udogadnia samo przechowywanie odzieży do prania.